Spotkanie po latach

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Lover's reunion
837149842X
dona

Nie umiała o nim zapomnieć... Kochała go od najmłodszych lat. Był jej pierwszym mężczyzną i wierzyła, że zdoła go zatrzymać na zawsze. Marco był jednak niespokojnym duchem, typem wiecznego podróżnika. Wyjechał i zostawił Sophie ze złamanym sercem. Po latach wrócił niespodziewanie i zapragnął z nią pozostać. Nie wierzyła, że kierowała nim miłość. Przecież nadal marzył o podróżach i tylko wypadek sprawił, że musiał z nich zrezygnować. Czy w tych okolicznościach mogła się zdecydować na trwały związek?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl