Szczęśliwy powrót. Noc na plaży

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Soldier's Seduction; The Sins Of His Past
dona

Szczęśliwy powrót - Anne Marie Winston Wadę zawsze był obiektem sekretnych westchnień Phoebe, nawet gdy był chłopakiem jej siostry bliźniaczki. Gdy siostra ginie w wypadku, Phoebe i Wadę spędzają razem noc. Wkrótce on wyjeżdża do Afganistanu, nie wiedząc, że Phoebe spodziewa się dziecka. Noc na plaży - Roxanne St. Claire Dai Deuce Monroe po zakończeniu kariery bejsbolisty wraca do rodzinnego...

Szczęśliwy powrót - Anne Marie Winston

Noc na plaży - Roxanne St. Claire
Dai Deuce Monroe po zakończeniu kariery bejsbolisty wraca do rodzinnego miasteczka z zamiarem prowadzenia baru od lat należącego do rodziny. Ku swemu zaskoczeniu zastaje w tym miejscu kawiarenkę internetową założoną przez Kendrę, dziewczynę, z którą przed laty spędził noc na plaży.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl