Żona z Ameryki

Cykl: Stare panny Swanlea (tom 5)
Wydawnictwo: BIS
Married to the Viscount
9788375512007
Wanda

Brat lorda Ravenswooda, Nat, zwiera w jego imieniu małżeństwo per procura z piękną Abby Mercer, półkrwi Indianką, córką lekarza produkującego tonik - panaceum na wszystkie dolegliwości. Problem polega jednak na tym, że lord Ravenswood nie upoważniał brata do zawarcia tego małżeństwa, toteż, gdy "żona" zjawia się w jego londyńskim domu, przeżywa prawdziwy szok. Świadkiem pojawienia się Abby są goście przybyli na przyjęcie zaręczynowe Nata, które wyprawia dla niego brat. Sam Nat nie przybywa i Ravenswood zupełnie nie wie, co o tym sądzić. Sytuacja komplikuje się jednak znacznie bardziej, gdy okazuje się, że Nat przywłaszczył sobie w jego imieniu pieniądze Abby - posag, który dziewczyna otrzymała od ojca tuż przed jego śmiercią.

źródło opisu: Wydawnictwo BIS, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=842

Kasiag | 2014-07-20

"Żona z Ameryki", to romans na przyzwoitym poziomie. Jest tutaj wszystkiego po trochu: trochę emocji, trochę śmiechu, trochę namiętności. Mimo wszystko jednak czuję lekkie rozczarowanie, ponieważ po "Więzach krwi" byłam nastawiona na nieco więcej i wiem, że autorkę na to stać. Brakło mi tej 'soczystości', którą tak się zachwycałam przy tamtej książce i pewnie stąd to małe rozczarowanie.
Zdecydowanie jednak nie odpuszczam sobie pani Jeffries i już się rozglądam za kolejnymi tytułami :)

Montgomerry | 2018-02-24
Przeczytana: 27 stycznia 2017

Mada22 | 2015-04-07

Lekka, przyjemna i wciągająca. Absolutnie nie jest nudna! Ciekawa postać Amerykanki Abby, powoduje, iż nie czujemy się tak sztywno wśród londyńskiej śmietanki tamtych czasów. jeżeli lubicie historyczne romanse polecam serdecznie, nie zawiedziecie się :)
M.

Rege | 2017-07-31

Lekki i zabawny romans do podróży.

katarzyna12 | 2012-06-06

Bardzo miło się czyta polecam

alja | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017