Fortuna kołem się toczy

Tłumaczenie: Tomasz Misiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The fortunes of Francesca
dona

Franny nigdy nie myślała o miłości, o zamążpójściu. Nie miała na to czasu. Ciężko pracowała, by utrzymać brata studenta i chorą ciotkę. Jej wrodzony optymizm i wiara w szczęśliwą odmianę losu zostały pewnego dnia nagrodzone - ku jej wielkiemu zaskoczeniu poprosił ją o rękę profesor Marc van der Kettener, znany holenderski kardiochirurg, który operował jej ciocię. Od tej chwili Franny już nie martwiła się o byt, ale zaczęła martwić się o... miłość. Wyjść za mąż było łatwo, ale co zrobić, by pokochać męża i sprawić, by on też kochał?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: www.harlequin.pl