Moje widzenie świata.Parapsychologia w moim życiu.

Wydawnictwo: Novum
poradniki
Midori88

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Leszek Gramacki | 2013-11-27

Niesamowita książka i bardzo ciekawy człowiek. Ten, kto interesuje się sprawami duchowymi, paranormalnymi itp., powinien przeczytać tą książkę. Osobiście polecam ją bardzo gorąco.

adzient | 2016-09-13

Jedyne co mi się nasuwa to fakt ,że Pismo święte jest przeciwne postępowaniu jakie przejawiał ks. Klimuszko:

Izajasza 8:19
...(19) A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepcą i mruczą, to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga? Czy ma się radzić umarłych w sprawie żywych?

Ks. Kapłańska 19:31
...(31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

Jeremiasza 29:8-9
...(8) Gdyż tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Niechaj was nie zwodzą wasi prorocy, którzy są wśród was, ani wasi wróżbici, i nie słuchajcie waszych snów, które się wam śnią. (9) Albowiem oni kłamliwie wam prorokują w moim imieniu, nie posłałem ich – mówi Pan.

Po przeczytaniu kilku wątków autorstwa Klimuszki mam wrażenie ,że był zbyt prostym człowiekiem i za bardzo puszczał wodze fantazji.
Na przykład stwierdził ,ze w świecie najważniejsze są dwie...

Arsenic | 2014-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Przeczytałam zabawną opinię na temat tej książki. Była ona autorstwa człowieka, który sam siebie określał przede wszystkim jako katolika. Ów katolik był wzburzony i zniesmaczony faktem, iż ojciec Klimuszko - jako katolik a w dodatku duchowny - w ogóle podjął taki temat, jakim jest parapsychologia czy jasnowidzenie, to raz. A dwa, że zjawiska te śmiały być jego udziałem. Lub odwrotnie - iż śmiał on doznawać takich momentów jasnowidzenia.
Ta opinia dowodzi, że po 34 latach od śmierci ojca Andrzeja Klimuszki nadal nie jesteśmy w pełni gotowi próbować rozumieć czym jest jasnowidzenie, nie mówiąc już o dyskusjach na temat jego istoty.

Książka jest napisana prostym językiem przez bardzo skromnego człowieka, który próbuje oswoić temat pozornie odległy, będący domeną półbogów, wyjęty wprost z baśni. Robi to bardzo bezpośrednio, opisując przypadki odnajdywania zaginionych za pomocą swoich widzeń. Podejmuje także próbę wyjaśnienia mechanizmów działania takiego jasnowidzenia - przynajmniej...

male22 | 2016-02-16
Przeczytana: 2015 rok

Przeczytałam ją zanim zrobiło się głośno o ludziach na małych okrągłych stateczkach, którzy nie są Europejczykami i od początku skojarzyłam, że ojciec Klimuszko przewidział tą falę emigrantów. I jak tu nie wierzyć w Jego jasnowidzenie?
Generalnie to książkę czyta się dobrze, napisana przystępnym językiem pomimo delikatnego tematu.

Ania | 2014-01-04
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Ojciec Klimuszko to rzeczywiście niebywała postać.Bardzo jasno i precyzyjnie opisuje na przykładach swój dar jasnowidzenie ale nie tylko.Piszę również o hipnozie, telepatii, snach.
Książka warta przeczytania i zastanowienia .

aga1419 | 2017-02-05
Monika Kruszyna-Drejka | 2017-01-11