male22 
33 lat, kobieta, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 8 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-11 22:54:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Dzięki lubimyczytać, Posiadam

Książka jest fantastyczna, wciągająca, mądra i czyta się ją z wielką przyjemnością. Można się z niej sporo dowiedzieć i to też jest plus. Opis z tyłu książki wydawał mi się bardzo zachęcający, ale nie oddał jednak tego co o niej sądzę. Zaskoczyła mnie pozytywnie. Czytałam bez pośpiechu i nie uroniłam nawet jednego słowa. Chciałabym pogratulować autorce, bo wyszło super. Wcześniej czytałam... Książka jest fantastyczna, wciągająca, mądra i czyta się ją z wielką przyjemnością. Można się z niej sporo dowiedzieć i to też jest plus. Opis z tyłu książki wydawał mi się bardzo zachęcający, ale nie oddał jednak tego co o niej sądzę. Zaskoczyła mnie pozytywnie. Czytałam bez pośpiechu i nie uroniłam nawet jednego słowa. Chciałabym pogratulować autorce, bo wyszło super. Wcześniej czytałam "Alicję w krainie czasów", ale "Kości proroka" zdecydowanie u mnie wygrywają! Jedna z lepszych pozycji jakie kiedykolwiek przeczytałam.

pokaż więcej

 
2018-09-23 20:23:42
Ma nowego znajomego: Anksunamun
 
2018-09-06 09:03:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Saga o Fjällbace (tom 9)
 
2018-08-16 21:45:19
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Lekka, zabawna i przyjemna, przewidywalna, jak wcześniej czytelnicy napisali, niczym komedia romantyczna.

 
2018-08-08 12:31:15

Dawno, dawno temu, tam gdzie nie dotarł prawie nikt, a dokładniej w pewnej MROŹNEJ KRAINIE mieszkała w ogromnym zamku pewna KSIĘŻNICZKA. Dziewczyna była przecudnej urody, bo miała piękną twarz, włosy białe jak śnieg i oczy błękitne jak zamarznięte jezioro. Niestety, oprócz tego miała także serce skute lodem. Nie odchodził jej nikt za wyjątkiem samej siebie. Księżniczka była jednak osobą... Dawno, dawno temu, tam gdzie nie dotarł prawie nikt, a dokładniej w pewnej MROŹNEJ KRAINIE mieszkała w ogromnym zamku pewna KSIĘŻNICZKA. Dziewczyna była przecudnej urody, bo miała piękną twarz, włosy białe jak śnieg i oczy błękitne jak zamarznięte jezioro. Niestety, oprócz tego miała także serce skute lodem. Nie odchodził jej nikt za wyjątkiem samej siebie. Księżniczka była jednak osobą ciekawą świata i bardzo inteligentną. W książce pozostawionej w spadku po ojcu przeczytała o pewnych RELIKWIACH spoczywających w KOŚCIELNYM SKARBCU. Posiadanie tych relikwii blisko siebie miało gwarantować nieśmiertelność. Postanowiła, że je zdobędzie. Poddani pukali się w czoła, bo uważali, że po pierwsze to tylko bajka, a po drugie nawet jeśli relikwie istnieją, to nikt tak nieczuły i podły jak księżniczka nie powinien w nieskończoność chodzić po świecie. Nikt jej nie lubił i ona nikogo też nie lubiła. Ludzie nie wiedzieli jednak, że dziewczyna zawarła pakt z DIABŁEM. Miał on jej pomóc w osiągnięciu celu. Ruszyła w podróż. Nie szukała jednak długo, bo to właśnie w tej mroźnej krainie odnalazła kościół zaprojektowany przez bardzo wybitnego ARCHITEKTA. Tam właśnie pokierował ją diabeł i zwodził, że w środku odnajdzie relikwie, ale on ją oszukał. To wcale nie był kościół, ale jego twierdza. Została tam uwięziona i zmuszona do zostania żoną dla niego i macochą dla jego potomstwa. Jak się łatwo domyśleć była z niej bardzo ZŁA MACOCHA i to tak zła, że tylko diabeł potrafił to docenić. Okazało się, że to nie ona szukała nieśmiertelności, ale diabeł szukał takiej właśnie żony.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-07-27 10:50:45

Pewnego dnia będąc z dzieckiem u lekarza (ICZMP), w poczekalni widziałam mężczyznę który czytał książkę "Kukuczka: opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście". Byłam bardzo zaciekawiona, czy oby nie jest to jeden z wygranych w konkursie lubimyczytać. Pamiętam, że był to konkurs fotograficzny i zakończył się kilka, czy kilkanaście dni przed tym spotkaniem. Jak tylko zobaczyłam okładkę,... Pewnego dnia będąc z dzieckiem u lekarza (ICZMP), w poczekalni widziałam mężczyznę który czytał książkę "Kukuczka: opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście". Byłam bardzo zaciekawiona, czy oby nie jest to jeden z wygranych w konkursie lubimyczytać. Pamiętam, że był to konkurs fotograficzny i zakończył się kilka, czy kilkanaście dni przed tym spotkaniem. Jak tylko zobaczyłam okładkę, zaczęłam się zastanawiać, czy aby nie jest to ktoś,kogo nick widuje się tutaj na tych stronach. A może się prawie znamy...

pokaż więcej

więcej...
 
2018-07-25 22:52:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Emilia Przecinek (tom 2)

Pierwszy raz przeczytałam książkę tej autorki i jestem zachwycona. Podobała mi się bardzo, a poczucie humoru Olgi Rudnickiej idealnie trafia w mój gust. Książka lekka, zabawna i czyta się po prosu "sama". Nie czytałam wcześniejszych opinii na jej temat na lc,ale też przyszło mi do głowy podobieństwo stylu Chmielewskiej w "Lesiu" co uważam za sporą zaletę, bo "Lesio" też był... Pierwszy raz przeczytałam książkę tej autorki i jestem zachwycona. Podobała mi się bardzo, a poczucie humoru Olgi Rudnickiej idealnie trafia w mój gust. Książka lekka, zabawna i czyta się po prosu "sama". Nie czytałam wcześniejszych opinii na jej temat na lc,ale też przyszło mi do głowy podobieństwo stylu Chmielewskiej w "Lesiu" co uważam za sporą zaletę, bo "Lesio" też był fajny.

pokaż więcej

 
2018-07-25 15:42:04

Dokładnie to samo przyszło mi do głowy, a tu proszę, ktoś właśnie to napisał!

więcej...
 
2018-07-24 13:03:54

Spośród wszystkich moich marzeń
Jedno mam już z tych dorosłych:
Chciałabym dać wiele wrażeń
Dzieciom w swych wierszykach prostych.

Móc tak pisać, by przenosić
W światy bajek, wierszy, baśni
I najmilszych naszych gości
Cieszyć pięknym słowem właśnie.

Teraz tylko dzieci moje
Lubią bajki swojej mamy.
Lecz czy znajdzie się ten moment,
Że wiersz któryś będzie znany?

więcej...
 
Moja biblioteczka
132 77 343
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd