Mia i dinozaurek

Cykl: Mia (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rosette

Mia to ośmioletnia dziewczynka, jakich wiele, zafascynowana magią i wróżbami. Mia bardzo chciałaby, żeby Berni kupił sobie małe zwierzątko, np. króliczka, o którym ona marzy. Berni zaskakuje jednak wszystkich i przynosi terrarium z Panem Angusem. Rodzina przeżywa szok. Pojawienie się Angusa urachamia lawinę zdarzeń, a Mia odkrywa kolejną aferę, która pobudza jej wyobraźnię i zmusza do działania. Mia detektyw znów ma pełne ręce roboty.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl