Małgosia z Leśnej Podkowy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-2115-4
A--

Nawet najzwyklejszy dzień dostarcza Małgosi mnóstwa przygód i wrażeń. Coraz bardziej samodzielna nastolatka niemal codziennie musi podejmować ważne dla siebie decyzje. W tej dowcipnej i lekko napisanej opowieści wszystkie wydarzenia układają się w barwny kalejdoskop rodzinnego życia w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Hannya | 2014-12-04

Jak byłam młodsza to bardzo mi się spodobała.

stardoll | 2016-10-14

Mimo,że jest tą książka Beaty Wróblewskiej,autorki,której jedną książkę już zrecenzjowałam,jest bardzo słaba.Zaczęłam już czytać już dawno,nie byłam nawet w połowie,ale czułam,że to beznadzieja."Małgosia z leśnej podkowy" nie jest ani zabawna,ani ciekawa.Denerwują mnie bohaterowie i prawie wszystko w tej książce.Naprawdę słabo.Ta książka to dno.

Black_Girl | 2016-11-05
pia | 2016-08-30