Mia i amulet wróżki Ra

Cykl: Mia (tom 1)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Tytuł oryginalny:
Rosette

Pierwsza z cyklu powieść o ośmioletniej dziewczynce, jakich wiele, zafascynowanej wróżbami i magią. Ma na imię Maria Weronika, ale kiedy postanawia zostać wróżką- tak jak jej ciotka Rosa - wybiera nowe, sekretne imię Mia Nieomylna. Swoje magiczne możliwości wypróbowuje najpierw na własnym psie, potem na opiekunce koleżanki, a wreszcie - szukając sprawcy kradzieży wycieraczek. Zabawna narracja, śmieszne sytuacje, błyskotliwe pomysły, interesujące postaci, wnikliwe obserwacje życia w rodzinie zapewniają świetną lekturę. Książka dla dzieci od lat siedmiu.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

Maja | 2013-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2013

Książka była ciekawa, a amulet od cioci piękny.

Vertila | 2014-03-30
Patson | 2013-02-13