Zagadka

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Cykl: Alex Delaware (tom 26)
Wydawnictwo: Amber
Mystery
Ag2S

Alex Delaware, najsłynniejszy psycholog dziecięcy w literaturze, wciągnięty w ryzykowne śledztwo w sprawie szokującego skandalu i makabrycznego zabójstwa Jest tak piękna, że przyciąga wzrok wszystkich w hotelowym barze. Ale Alexowi Delaware młoda elegancka kobieta wydaje się przede wszystkim samotna i tajemnicza... Lecz nawet intuicja psychologa i przenikliwość detektywa nie podpowiadają...

Lecz nawet intuicja psychologa i przenikliwość detektywa nie podpowiadają mu, że dwa dni później będzie rozwiązywał zagadkę jej śmierci. I nie ostrzegają, że śledztwo w sprawie tego brutalnego morderstwa to niebezpieczna rozgrywka z mistrzem manipulacji i zbrodni…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Aneta Wiola | 2016-08-07
Przeczytana: 2015 rok

Moja ostatnio przeczytana powieść Kellermana. Bardzo dobrze znany mi pisarz tym razem również mnie nie zaskoczył.
Kellerman stopniowo i niestety bez żadnego napięcia wprowadza nas w świat zbrodni dokonanej na pięknej nieznajomej. Po raz kolejny Delaware angażuje się w sprawę rozwiązania zagadki.
Powieść bardzo przewidywalna, po raz kolejny Kellerman pokazuje nam typowy obraz zepsucia w Kalifornii. Na plus jak zawsze detektyw Milo, bez którego książki Jonathana nie byłyby tym czym są dla czytelnika.
Nie podoba mi się zakończenie, niestety tu znowu Kellerman w niczym mnie nie zaskoczył.

kwiatek29 | 2012-03-22
Przeczytana: 22 marca 2012

Kolejny dobry kryminał w dorobku Jonathana Kellermana.Trzyma w napięciu od początku do końca.

Kolejna ciekawa i wciągająca książka pana Kellermana z niezastąpionym Alexem Delaware.
Czytało się szybko, była fajna intryga, była zagadka i tajemnica.
I ciekawe rozwiązanie.
Polecam.

Bożena | 2012-07-11

Moje spotkanie z Kellermanem zaczęło się właśnie od "Zagadki".
Świetnej jakości kryminał. Nieprzewidywalny, trzyma w napięciu.

Cos_ | 2013-10-07

Na początku zbytnio mnie nie wciągnęła akcja rozkręciła się dopiero w połowie.

Asia S-k | 2012-08-17

Szału nie ma jak na kryminał. Ale dam Kellermanowi jeszcze kilka szans..

AlexDelaware | 2015-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2015

Wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Polecam!

książek: 1920
Vinga | 2016-11-29