83-85291-94-6
zdrowie, medycyna
Bastet

Ryzyko uzależnień stanowi kompendium wiedzy z zakresu najnowszej psychologii uzależnień. Książka prezentuje różne rodzaje uzależnień - nie tylko od narkotyków, alkoholu, haszyszu, tytoniu, leków, ale także od grup podkultury młodzieżowej: chuliganów, gitowców, punków, skinheadów, szpanerów itp. Obecnie coraz więcej ludzi uzależnionych jest od środków chemicznych, od ludzi i od różnych sytuacji.Jak być wolnym, jak mądrze żyć, aby się nie uzależnić, a uzależnionym pomóc uwolnić się od zniewolenia - odpowiedzi właśnie na te pytania Czytelnik znajdzie w książce.
Ryzyko uzależnień jest pierwszą tego typu książką, która może być przydatna dla rodziców, pedagogów, psychologów, lekarzy, duszpasterzy, terapeutów, policjantów oraz dla tych, którym nieobcy jest problem uzależnienia. Książka może stanowić pomoc profilaktyczną dla młodzieży wolnej, aby nie popadła w uzależnienie.

źródło opisu: http://www.maraton.home.pl/ryzyko_uz.htm

źródło okładki: http://www.maraton.home.pl/ryzyko_uz.jpg