Niebieska sukienka

Tłumaczenie: Agnieszka Kotyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Niebezpieczne Związki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Bluer Than Velvet
832380530X
angielski
Sara

Sam Zachary jest prywatnym detektywem i bardzo samotnym mężczyzną. Jego narzeczona zmarła dwa lata temu. Po jej śmierci Sam nie wyobrażał sobie, że może zakochać się w jakiejś innej kobiecie. Kiedy jednak w jego biurze pojawia się piękna Laura, prosząc o ukrycie jej przed ścigającym ją gangsterem, Sam natychmiast osobiście zajmuje się wystraszoną kobietą, dając jej schronienie w swojej wiejskiej posiadłości.

Przebywając ze sobą całymi dniami, staja się sobie coraz bliżsi. Dość szybko obdarza ją gorącym uczuciem i pragnie się z nią ożenić. Nawet nie podejrzewa, że Laura ma inne plany. Czy w nich kobieta uwzględnia obecność swego wybawiciela?

aleksawesola | 2013-11-24
Przeczytana: 31 października 2013