Doświadczenie wewnętrzne

Tłumaczenie: Oskar Hedemann.
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pisma Georges'a Batile'a". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: KR
Expérience intérieure
83-86989-30-0
filozofia i etyka
hstr

Jest to książka o doświadczeniu. Doświadczeniem pustki jest granica. Dal;ej mamy motyw tego co jest możliwe, a co niemożliwe do osiągnięcia. Co wtedy gdy już dojdziemy do pułapu możliwości osiągania? Jak daleko można taki pułap wyznaczać? A co jeśli wiemy,że możemy coś osiagnąć a nie osiągamy z jakiś przyczyn, bo jest to niedostępne. A wiec jest to coś dostępności i niedostępności. Książka z pogranicza filozofii i psychologii.

źródło opisu: opis autorski, bibliotekarza edytującego książkę

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Waki | 2015-10-28