Magia kobieca

Magia kobieca
978-83-60472-36-1
magia, kobieta
Ginewra

Magia kobieca to po prostu życie w każdym jego aspekcie. Uprawiać ją mogą wyłącznie wiedźmy, czyli kobiety posiadające wiedzę na temat tego, jak kultywować i rozwijać Dar. A czym jest więc Dar? To pewna umiejętność, z którą rodzą się wszystkie kobiety, której nie można się nauczyć, ale którą należy rozwijać i dbać o nią, gdyż inaczej skarłowacieje i zaniknie, a wtedy staniesz się zwykłą zjadaczką chleba. Dar pozwala widzieć to, co w swej mądrości Bóg ukrył przed okiem profanów, rozumieć przyczyny i skutki, kochać miłością uniwersalną, dostrzegać różne aspekty życia, zachęca do tego, by uczyć się tolerancji, cierpliwości, altruizmu, rozbudza głębię duchową. Aby Ci to ułatwić Czytelniczko, autorka odkrywa świat starych rytuałów, magii i kobiecej mocy, którą posługiwały się nasze prababki i babki.

źródło opisu: http://as2.pl/magia-kobieca-chrzanowska-p-1510.html

źródło okładki: http://as2.pl/magia-kobieca-chrzanowska-p-1510.html

LongWinterNights | 2011-09-21

Jestem zawiedziona... Przeczytałam gdzieś bardzo pochlebną opinię. Tylko kilka miłych pomysłów... Czasem tak słodka, że mdli do zarzygania.

freya_ehwaz | 2014-06-04
Przeczytana: 2010 rok