Świat Run. Głębokie i bardzo osobiste wprowadzenie w tajemnice run

Wydawnictwo: Kos
Runen-Welten: eine tiefgehende, persönliche Einführung in die Geheimnisse der Runen
83-86757-97-3
runy, ezoteryka
kenaz

Słowo runa oznacza tajemnicę. W runach tkwi wiedza o stawaniu się, byciu i przemijaniu.

Runy są przede wszystkim symbolami, które przemawiają do nas, określając pewne stany ducha, działania czy warunki życia. Można też potraktować je jak normalne abecadło i wykorzystać do napisania swego nazwiska czy listu miłosnego.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: www.czarymary.pl

Drostt | 2018-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2018

Przystępne wprowadzenie w świat praktyki runicznej. Koncentracja na praktyce i micie, brak natomiast głębszych interpretacji i analiz systemu. Czuć, że jest to książka religijna. Dobra na początek drogi, do przeczytania raz i powrotu jak do słownika do czasu gdy nie znajdzie się lotniejszego pisarza, albo głębszego interpretatora. Warneck bez wątpienia jest dobrym praktykiem, trochę gorzej zaś jeśli chodzi o przelewanie tego na tekst. Inna kwestia ile w tym złej roboty tłumacza. Lektura przyjemna, acz nieangażująca.

krystyna kalinowska | 2012-03-12

W bardzo przystępny sposób pokazuje czytelnikowi i zapoznaje go z magią
jaka otacza runy..Pozwala na zgłębienie wiedzy w tym temacie i przygotowuje do samodzielnego ich wykonania,oraz odpowiedzialnego
używania w praktyce....

Mnomquah | 2016-02-26

Moim zdaniem najlepsza książka wprowadzająca w arkana Futharku dostępna na polskim rynku.

Sharothar | 2017-11-15
Reminiscencja | 2016-10-03