Diagnostyka karmiczna

Wydawnictwo: Kos
Anna

Diagnostyka karmiczna nie jest znaną ani rozpowszechnioną w świecie metodą diagnozowania i leczenia, gdyż wymaga od stosującego ją terapeuty specjalnych zdolności wchodzenia w energetyczno-informacyjne pole człowieka. To, co wiąże się z taką ingerencją, co wówczas dzieje się w nas i naszym biopolu, jakie niesie niebezpieczeństwa i skutki zarówno dla terapeuty, jak i pacjenta, stanowi treść i przesłanie niniejszej książki. Kiedy ukazała się po raz pierwszy na rynku czytelniczym (w Słowenii) przed czterema laty była wydarzeniem rewolucyjnym. Spowodowała zmianę sposobu myślenia, rozumienia oraz podejścia do własnego zdrowia i leczenia wśród wielu czytelników. Drugie wydanie zostało uzupełnione o nowe doświadczenia autora oraz przeświadczenie, że diagnostyka karmiczna nie jest już czymś nieznanym. Przyczyniły się do tego nowe książki tego samego autora takie jak: Integralna biorgonomia (2004), Samoleczenie za pomocą diagnostyki karmicznej (2005), Wśród syberyjskich szamanów (2007) i Medycyna alternatywna w sporcie (2008). Wszystkie one niosą przesłanie, że diagnostyka karmiczna jest nie tylko sposobem diagnozowania oraz leczenia, ale przede wszystkim jest sposobem życia. Jest poszukiwaniem miłości do wszystkiego, co nas otacza, i wszystkich, nawet wówczas, gdy nie przychodzi to łatwo.

źródło opisu: KOS, 2010

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/pl/p/Diagnostyka-karmiczna/264

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!