Zgłosuj na książki roku 2017

Magia numerologii

Tłumaczenie: Joanna Grodzka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Numerologia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kos
Numerologia magica
83-86757-00-0
ezoteryka, numerologia, liczby
Chira

Książka jest owocem 30-letniej praktyki autorki. Zawiera wiedzę o wibracjach liczb i o wpływie tych wibracji na nasze życie, związki międzyludzkie i interakcje ze światem. Niewątpliwie jest to najlepsza książka o numerologii na polskim rynku.

źródło opisu: Wydawnictwo KOS, 2008

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/pl/p/Magia-numerologii/51

Ὄρνις | 2014-08-03

Owa książka jest napisana prostym, informacyjnym językiem.

Zawiera w sobie szczegółowe objaśnienia podstawowych wibracji danych liczb, ich wpływu na człowieka, wyjaśnienia różnic pomiędzy wibracjami zwykłymi oraz mistrzowskimi.

Jeżeli zależy komuś na szybkim sprawdzeniu danej liczby, zapoznaniu się z konkretami w kwestii cech danej liczby oraz tego co z sobą niesie - Ta książka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Z czystym sumieniem polecam tę książkę nowicjuszom jak i zaawansowanym adeptom.

Nie każdy posiada fotograficzną pamięć, także warto mieć w swojej domowej biblioteczce tego typu pozycję, gdy ktoś pilnie musi się upewnić co do danej liczby w numerologii.

marlen862 | 2013-12-22

Książka moim zdaniem ma jeden menkament - mianowicie brakuje w niej znaczenie liczb cząstkowych.

czytelniczka | 2013-12-06

Szczegółowa pozycja dotycząca numerologii. Moja ulubiona książka na ten temat :)

Sonia | 2016-11-19
Przeczytana: 15 listopada 2016