Zdejmowanie klątw i uroków

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
83-917774-0-5
Daniel

Dzięki lekturze tej książki nauczysz się ochrony przed wpływem negatywnej energii, która może zniszczyć nasze życie. Poznasz najlepsze, bo wypróbowane sposoby zdejmowania klątw i uroków, abyś mógł skutecznie ochronić siebie i swoją rodzinę. Poznasz, jak smakuje życie w bezpiecznym, wolnym od niszczycielskiej mocy świecie i pokochasz ten świat, gdyż będziesz mógł teraz bez przeszkód realizować swoje plany i najskrytsze marzenia.

Dominika | 2014-06-23
Przeczytana: 08 września 2014