Transerfing rzeczywistości, tom III. Naprzód w przeszłość!

Tłumaczenie: Marcin Pracki
Wydawnictwo: Hartigrama
978-83-925236-9-7
poradniki

Jak przywrócić szczęście z przeszłości? Świat to zwierciadło rzeczywistości, którą sam modelujesz - posłuszne zwierciadło. Jak każde lustro, odbija tylko to,co znajduje się przed nim i zawsze się z Tobą zgadza. Jeśli twierdzisz, że świat jest zły, chłodny i nieprzychylny, że musisz walczyć o swoje miejsce pod Słońcem, to tak właśnie będzie. Z drugiej strony, jeśli uznasz, że wszystko, co...

Jak przywrócić szczęście z przeszłości?

Świat to zwierciadło rzeczywistości, którą sam modelujesz - posłuszne zwierciadło. Jak każde lustro, odbija tylko to,co znajduje się przed nim i zawsze się z Tobą zgadza. Jeśli twierdzisz, że świat jest zły, chłodny i nieprzychylny, że musisz walczyć o swoje miejsce pod Słońcem, to tak właśnie będzie. Z drugiej strony, jeśli uznasz, że wszystko, co dzieje się w Twoim życiu, wychodzi Ci w ostatecznym rozrachunku na dobre, zwierciadło posłusznie to odbije i tak też się stanie.
Banalne twierdzenie?
Vadim Zeland wspiera je szeregiem zasad, pomagających się obchodzić ze światem tak, byś czerpał z niego same korzyści. Na początek nauczysz się, jak wzmocnić własną ochronną powłokę biopola i jak bronić się przed wampirami energetycznymi. Dzięki tym wskazówkom unikniesz wahadeł chorób i poprawisz swoje zdrowie.
O właściwe relacje międzyludzkie zadbasz, stosując się do zasad frailingu. W rezultacie poprawią się Twoje kontakty z przyjaciółmi, sąsiadami i najbliższą rodziną. Nauczysz się też koordynować swój zamiar. A jak wykonać tytułowy "naprzód krok w przeszłość" - do dobrych, szczęśliwych czasów, które wspominasz z sentymentem, nostalgią i łezką w oku?
Zastosowanie się do zasad TRANSERFINGU sprawi, że to, co najlepsze z Twojej przeszłości powróci i stanie się teraźniejszością.

źródło opisu: Hartigrama, 2009

źródło okładki: http://www.czarymary.pl/p_45357_transerfing_rzeczy...»

Ania | 2014-06-23
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 23 czerwca 2014

Świetna pozycja która dodatkowo wyjaśnia jak zabezpieczyć się przed wampiryzmem energetycznym.Opis energetyki i potoków w naszym cielę przedstawia to co zawarte w systemie Deir. Poza tym jest to kolejna książka , która świetnie uzupełnia znaczenie kart Tarota Przestrzeni.
Dla mnie genialna :)

PiórkoAngeliki | 2017-05-25