Forum snów

Okładka książki Forum snów Vadim Zeland
Okładka książki Forum snów
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 7) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 7)
Hartigrama
2012-07-01
2012-07-01
Marcin Pracki
samorealizacja samopoznanie wizualizacja

🌌📚 Odkryj Forum Snów Transerfing w Praktyce! 📚🌌

Siódmy tom Transerfingu to prawdziwa perełka wśród książek o rozwoju osobistym! To niezwykłe dzieło to zapis fascynujących dyskusji prowadzonych na Forum Transerfingu przez doświadczonych Transerferów. Znajdziesz tu inspirujące opowieści, własne przeżycia i przemyślenia, które z pewnością Cię zaintrygują.

Zapomnij o suchych teoriach i studiowaniu ezoterycznych metod! Ta książka to praktyczne podejście do codziennego życia. Rozwiązujesz się z nałogami wśród najbliższych? Co zrobić w sytuacji niewierności małżonka? Jak odnaleźć idealne zatrudnienie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Sukces osiągają ci, którzy nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim DZIAŁAJĄ! Czas na rzeczywiste zarządzanie swoją rzeczywistością. Czytanie o ezoteryce to jedno, ale prawdziwa zmiana następuje, kiedy przekształcisz wiedzę w działanie. Zobaczysz, jak to robią inni, którzy przenieśli te zasady w życie!

Forum Snów Transerfing w Praktyce to niezwykła książka w formie dialogu umysłu, duszy i nadzorcy, którzy obserwują uczestników forum. Dzięki temu poznasz życie codzienne ludzi, którzy praktykują Transerfing, odświeżając swoje spojrzenie na rzeczywistość. To inspirująca lektura, która otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Przygotuj się na fascynującą podróż przez mądrość Transerfingu, gdzie iluzje codzienności przenikają się z autentycznymi doświadczeniami. Wyjdź z cienia i zacznij świadomie kierować swoim życiem. Czas przebudzić się i odkryć swoją moc!

✨🌌 Czas na działanie! Wejdź na Forum Snów Transerfing i zobacz, jakie cuda przynosi praktyka tych niezwykłych zasad! 🌌✨

#Transerfing #RozwójOsobisty #ForumSnów #PraktykaŻyciowa #Działanie #OsiąganieCelów #CodzienneDoświadczenia #Rzeczywistość #ZmianaSpojrzenia #MocTranserfingu

🌌📚 Odkryj Forum Snów Transerfing w Praktyce! 📚🌌

Zapomnij o suchych...

Bardzo fajnie napisana książka w formie dialogu Umysłu,Duszy i Nadzorcy, którzy cały czas obserwują uczestników forum transerfingu .Uczestnicy tego forum dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami, cudami i kłopotami życia codziennego z uwzględnieniem zastosowania zasad transerfingu.
Przyjemnie się to czyta ,a doświadczenia życia codziennego bardzo przejrzyście ukazują czego możemy doświadczyć gdy się ,,przebudzimy ,, z iluzji w ,której żyjemy.
Polecam.

• Książka
  • Transformation Mastery
  • Vadim Zeland
  • POSIADAM EBOOK
  • Na faktach

Dodaj cytat z książki Forum snów