Kapłanka Tafti

Ciekawie napisana

Ciekawie napisana

Nie x milion.

Nie x milion.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jest Transerfing tylko inaczej podany ;) (swoją drogą mógłbym dodać moje opinie o TR na tym portalu, mimo że stare, to ostatnio przeczytałem ponownie to też by pasowało...). Czy książka będzie zrozumiała dla kogoś, kto nie czytał przynajmniej kilku pierwszych tomów Transerfingu? Moim zdaniem nie, choć niby się kreuje że tak ale moim zdaniem to by było jakby czytać o robieniu czegoś (dziwnego) nie wiadomo dlaczego ;) Nie polecam od niej zaczynać komuś, kto nigdy nie czytał Transerfingu i (mnie by się na pewno nie spodobała gdybym nie poznał TR). A czy jest konieczna jeśli ktoś TR czytał? Nie :D Ale mi się podobało. Choć na ogół nie lubię takiej ironicznej narracji, tak tu mi pasuje. Do końca nie dowiadujemy się też kim jest Tafti (choć ja się chyba domyślam ;) ).

Btw. proponuje też ciekawe wyjaśnienie deja vu i efektu Mandeli ;)

Podsumowując: ta książka to nie jest jakieś "wow", ale można przeczytać, żeby sobie przypomnieć Transerfing i może jakieś drobiazgi też wynieść przy okazji...

"Nie budźcie śpiących, to niewdzięczne zajęcie. Niech sobie żyją jak chcą i jak umieją."

(słuchana: 25-26.10.2023)
5-/5 [8/10]

Książka jest wspaniałym uzupełnieniem całej serii „Transerfingu” . Kto je przeczytał, polecam tę jako rozszerzenie tematyki.

Mam mieszane odczucia co do pozycji. Książkę nabyłam przez rekomendację youtuberki. I o ile książka ma to coś, faktycznie styl bywa meczący. Nie wszystko było dla mnie jasne mam nadzieję, że kiedyś dorosnę do jej treści.

📚✨ Odkryj sekrety duchowej podróży w "Kapłance Tafti"! 🧘‍♀️💫

Ta niezwykła książka wabi Cię na mistyczną wyprawę poza granice rzeczywistości. Z pełnym zaangażowaniem, autorka stawia pytania o nasze działania i efekty, które często nas zaskakują. Czy to faktycznie nasza wola, czy też scenariusz popycha nasze życie? 🎭🤔

"Kapłanka Tafti" nie jest typową duchową publikacją. To zbiór konkretnych wskazówek, które mogą zmienić Twoje życie, jeśli otworzysz się na ich przesłanie. Autor w zabawny, lecz mądry sposób, odsłania przed Tobą tajemnice kreowania własnej rzeczywistości. 🌌💡

Jednak ta książka nie jest dla każdego. Opinię tworzącą różnorodność czytelników, a niektórzy odnajdują w niej prawdziwe perły mądrości, podczas gdy inni odczuwają niesmak. Dlatego zachęcamy do samodzielnego odkrycia tego dzieła i wyrobienia sobie własnego zdania! 📚🧠

Jeśli szukasz inspirującej lektury, która pobudzi Twoją wyobraźnię i wyostrzy spojrzenie na duchowy rozwój, warto dać "Kapłance Tafti" szansę. To książka, która skłania do refleksji i może pomóc Ci odnaleźć głębszy sens w duchowej podróży życia. 🌟🌿

Pamiętaj, że duchowość to droga pełna różnorodności, i to, co dla jednego jest wartościowe, dla innego może nie mieć znaczenia. Cieszmy się bogactwem literatury, której celem jest rozszerzenie naszego umysłu i serca. 🌈❤️

#KapłankaTafti #DuchowaPodróż #Refleksje #KreowanieRzeczywistości #Ezoteryka #Mądrość #Inspiracja #ZmianaŻycia #SensŻycia #OdkrycieSamegoSiebie #ZabawaUmysłem #MistyczneDoświadczenie #ZmianaSpojrzenia #CzytanieToMoc #RóżnorodnośćLiteratury #Duchowość #WybórKsiążki #CzytajMądrze #ProjektowanieŻycia #WartościowaLektura

📚✨ Odkryj sekrety duchowej podróży w "Kapłance Tafti"! 🧘‍♀️💫

"Kapłanka Tafti" nie jest typową duchową publikacją. To...

Na wstępie chciałbym napisać coś o sobie, żeby łatwiej było zrozumieć moją ocenę. Zajmuję się duchowością od 11 lat, a ezoteryką interesuję się przez połowę tego czasu. W tym okresie poświęcałem się tematyce 24/7, dosłownie. Czytałem różne materiały, od książek po strony internetowe i oglądanie filmów na YouTube.

Kupiłem audiobook tej książki, ale po 4 godzinach odsłuchu zdecydowałem się zakończyć. Książka nie była dla mnie szczególnie interesująca i nie wciągnęła mnie tak bardzo. Mimo to, w ciągu tych 4 godzin udało mi się wydobyć dwie wartościowe informacje, więc to zawsze coś.

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że książka ta jest trochę pusta i nie twierdzę, że nie doświadczyłem czegoś niematerialnego w swojej duchowej podróży, na przykład mistycznych doświadczeń. Jednak ta pozycja wydaje się być bardziej próbą naciągnięcia ludzi na naiwne uwierzenie w jej treść.

Opisane wizualizacje w książce są w porządku i zgadzają się z doświadczeniami innych ludzi oraz moimi własnymi. Poprzednie książki tego autora leżą na półce nieczytane, nie byłem w stanie przebrnąć nawet przez pierwszą część. Być może nie są przeznaczone dla mnie.

Książka Taftiego to czysta ezoteryka i ma niewiele wspólnego z duchową PRAWDĄ. Skupia się bardziej na nakręcaniu nas na ponowne narodziny poprzez przywiązanie i chciejstwo swojego EGA, niż na nauczaniu świadomego duchowego wyrzeczenia w celu zakończenia cierpienia cyklu reinkarnacji.

Gdybym znał treść, nie kupiłbym audiobooka, ale 20 złotych to też nie jest wielki wydatek. Cały ten komentarz to tylko moja opinia. Dziękuję.

PS: Żyjemy w czasach, w których wpływ systemu sięga wszędzie, a pranie mózgu ma wiele poziomów i dotyczy różnych dziedzin życia, nie tylko przez propagandę telewizyjną czy internetową, ale także przez wynalezioną literaturę. Mam nadzieję, że moja opinia nie jest projekcją moich własnych nieświadomych cech na autora.

Kupiłem audiobook tej książki, ale po 4 godzinach odsłuchu...

Jestem zachwycony tą ksiąska. Mimo że początkowo myślisz sobie że Tafti jest chamska, pisze do ciebie jakbyś był nikim. Lecz o to właśnie chodziło Zelandowi by powbijać szpilki tu i ówdzie, pozapalać we mnie te lampki i mu się udało. Same konkrety bez owijana w bawełnę.

Rewelacyjna książka. Bardzo skuteczne metody kreowania swojego życia. Napisana w zabawnym, nieco ironicznym stylu. Polecam

Pokaż mimo tovideo - opinia

• Kupić