Dobra partia

Cykl: Sprawy wyższych sfer (tom 2) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Society Catch
dona

Anglia, 1815 rok. W zgodnej opinii towarzystwa urocza, o doskonałych manierach, zamożna Joanna to dobra partia. Cóż z tego, skoro konsekwentnie odrzuca wszystkie małżeńskie propozycje. Nikt nie domyśla się, dlaczego tak postępuje. Ona wie. Czeka na przystojnego pułkownika Gilesa. To właśnie jego wybrała, choć on nie ma o tym pojęcia. Gdy młody oficer wraca z Hiszpanii, okazuje zainteresowanie innej pannie. Zraniona i rozgoryczona Joanna o mało nie wywołuje skandalu, po czym ucieka z domu. Na prośbę zrozpaczonych rodziców jej tropem rusza Giles...

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: www.harlequin.pl

ladygreen | 2011-08-01
Przeczytana: lipiec 2010

Bardzo dobra książka. Napisana z humorem. Zgrabnie poprowadzona akcja. Daje nadzieję, że czasem warto uparcie czekać na tego wymarzonego:)
Z przyjemnością wrócę do tej pozycji kolejny raz i każdemu z czystym sumieniem ją polecam - ten romans nastraja pozytywnie:)

Ania Mróz | 2013-10-30
Przeczytana: 30 października 2013

Romanse to z całą pewnością mój gatunek, więc pewnie nie zdziwi nikogo zdanie, ze książka jest dobra i warto ją przeczytać. Romanse czyta się lekko i mimo, że nie są to ambitne lektury i w tych książkach można znaleźć coś dla siebie.

doro861 | 2012-10-20
Przeczytana: 22 października 2012