Sekret Emily

Tłumaczenie: Melania Drwęska
Cykl: Trzy panie (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Lady Folbroke's Delicious Deception

Lady Emily poślubiła miłość swego życia, hrabiego Folbroke, z nadzieją, że wybranek z czasem ją pokocha. Hrabia już po trzech miesiącach wspólnego życia opuścił wiejski majątek i przeniósł się do Londynu. Emily znosiła z godnością ten afront, ale po trzech latach uznała, że ma dość! Chce odzyskać męża i postarać się o dziecko, bo w przeciwnym razie posiadłość przejdzie w ręce kuzyna. Emily...

Emily odnajduje męża i odkrywa, że stracił wzrok. Zrezygnowany i zagubiony w obliczu ułomności, zatraca się w hulaszczym trybie życia.
Emily postanawia zdobyć miłość w nietypowy sposób. Przedstawia mu się jako tajemnicza mężatka, potrzebująca pocieszenia…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/sekret-emily

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/sekret-emily

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Goldie | 2015-06-02
Przeczytana: 25 maja 2015

Ciekawa i nietypowa fabuła w stosunku do innych romansów. Fajnie pokazane sytuacje z dwóch punktów widzenia obydwojga bohaterów.

Karolina | 2017-03-28
Przeczytana: styczeń 2017