Dobra partia

Louise Allen Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Sprawy wyższych sfer (tom 2) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Society Catch
Lena Perl
Harlequin
Anglia majątek miłość pułkownik skandal ucieczka uczucia
The Society Catch
Sprawy wyższych sfer (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Lena Perl
Harlequin Romans Historyczny
Anglia majątek miłość pułkownik skandal ucieczka uczucia

Świetna książka... Warto przeczytać.

Romanse to z całą pewnością mój gatunek, więc pewnie nie zdziwi nikogo zdanie, ze książka jest dobra i warto ją przeczytać. Romanse czyta się lekko i mimo, że nie są to ambitne lektury i w tych książkach można znaleźć coś dla siebie.

Świetna książka. Polecam!

Bardzo dobra książka. Napisana z humorem. Zgrabnie poprowadzona akcja. Daje nadzieję, że czasem warto uparcie czekać na tego wymarzonego:)
Z przyjemnością wrócę do tej pozycji kolejny raz i każdemu z czystym sumieniem ją polecam - ten romans nastraja pozytywnie:)

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans
  • 2017
  • Harlequin Romans Historyczny
  • Moje półeczki
  • Posiadam :)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dobra partia