Przygody Piotrka i Uli czyli jak przygotować się do I Komunii Świętej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
978-83-257-0196-3
Maria

Ta książka to zbiór klasycznych, pięknych i inspirujących opowiadań o przygotowaniach Piotrka i Uli, rodzeństwa bliźniąt, do pierwszej spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej, opracowany przez ks. Stanisława Klimaszewskiego MIC na podstawie opowiadań Eriki Gösker, a także B. P. Mongoura i Wilhelma Hünermanna. Lektura każdego opowiadania będzie nieocenioną pomocą dla Czytelnika – dziecka przygotowującego się do niezapomnianych dni przyjęcia tych sakramentów po raz pierwszy w życiu.

Wydana przed kilkudziesięciu laty pod tytułem:

Piotr i Urszula: przygody dzieci w drodze do Jezusa

źródło opisu: http://sanctus.com.pl/szczegoly/3567/przygody_piotrka_i_uli