Piotr i Urszula: przygody dzieci w drodze do Jezusa

Tłumaczenie: Stanisław Klimaszewski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Peter und Ursel
Maria

Zbiór opowiadań o przygotowaniach bliźniąt do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, opracowany przez ks. Stanisława Klimaszewskiego MIC na podstawie książek Eriki Gösker, R. P. Mongoura i W. Hünermanna.

źródło opisu: http://sanctus.com.pl/

źródło okładki: http://sanctus.com.pl/szczegoly/2376/piotr_i_urszu...»

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Kiedy byłam mała, babcia czytała mi to wiele razy. Była to wtedy moja ulubiona książka. Naprawdę dobrze ją wspominam.

Lukrecja | 2016-02-01

Mała, niepozorna książeczka, którą otrzymałam będąc dzieckiem, jest dla mnie jak relikwia. Czytałam ją sama, czytałam wielu dzieciom. Nie lukruje świata jak obecnie robi się to wobec dzieci. Mówi o tym co najważniejsze, opowiada, w krótkich historiach o rzeczach mądrych, o ważnych, o tym, że w rodzinie może się zdarzyć, że ktoś umrze, o tym, że nie wolno kłamać, że dobrze się dzielić bo inni w życiu mają gorzej. Dla duszy dziecka, to ukazanie prawdy, że choć nie zawsze spotyka nas tylko dobro, jednak nawet w złym czasie można być dobrym. Gorąco polecam.

Julia | 2011-06-12

Ta książka jest wspaniała