Okładka książki Piotr i Urszula: przygody dzieci w drodze do Jezusa

Wydawnictwo Księży Marianów
typ
papier
Maria
7.08 (12 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Zbiór opowiadań o przygotowaniach bliźniąt do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, opracowany przez ks. Stanisława Klimaszewskiego MIC na podstawie książek Eriki Gösker, R. P. Mongoura i W. Hünermanna.

źródło okładki: http://sanctus.com.pl/szczegoly/2376/piotr_i_urszu...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Kiedy byłam mała, babcia czytała mi to wiele razy. Była to wtedy moja ulubiona książka. Naprawdę dobrze ją wspominam.

Julia | 2011-06-12

Kalendarium literackie
  • Piotr Rowicki
    39. rocznica
    urodzin
    A może rzeczywiście stwórca położył się i zasnął?
    Może jest tak, że każdy ma swojego boga i mój od miesiąca drzemie. Zdaje mu się, że ledwo głowę przyłożył do poduszki. Wstawaj! Gdziekolwiek jesteś. Nie może tak być, tak dalej być nie może.
  • Donna Leon
    72. rocznica
    urodzin
    Zawsze bałem się ludzi, którzy w swoim mniemaniu posiedli prawdę. Są gotowi zrobić wszystko, nawet pozmieniać fakty i tak je wymodelować, by do niej pasowały.
  • Maurice Maeterlinck
    152. rocznica
    urodzin
    Każda bowiem ich czynność wiąże się nierozerwalnie z błękitem nieba, z rozkwitem łąk, pól i lasów, z najrozkoszniejszą porą w ciągu całego roku.Pszczoły to dusza, dusza lata, to zegar znaczący okres dosytu i bujności życia, to skrzydło polatującej woni, to samoświadomość promieni słońca, to pobrzęk... pokaż więcej
  • Michael Jackson
    56. rocznica
    urodzin
    Sukces zawsze przynosi uczucie osamotnienia. To prawda. Ludzie myślą, że jesteś szczęśliwy, że masz wszystko. Myślą, że możesz pojechać, gdzie chcesz i robić to, na co masz ochotę, ale w tym tkwi sedno sprawy. Człowiek tęskni za czymś co miałoby prawdziwą wartość.
  • Nancy Holder
    61. rocznica
    urodzin
    -Przyjaciele chcą nam pomóc wydostać się z Francji! Stworzymy nowe Zgromadzenie, najdroższy, oparte na świetle, zapomnimy o okropnościach, które czyniły nasze rodziny-mówiąc to poczuła,że jej zęby chwieją się w dziąsłach.-Morderczyni!-ryknął na nią wściekle- Zdrajczyni!.
  • Isayama Hajime
    28. rocznica
    urodzin
    Tego dnia ludzkość przypomniała sobie strach, kiedy to "oni" rządzili światem. Upokorzenie... Życia w klatce...
  • Mary Norton
    22. rocznica