Okładka książki Piotr i Urszula: przygody dzieci w drodze do Jezusa

Wydawnictwo Księży Marianów
typ
papier
Maria
7,08 (12 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Zbiór opowiadań o przygotowaniach bliźniąt do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, opracowany przez ks. Stanisława Klimaszewskiego MIC na podstawie książek Eriki Gösker, R. P. Mongoura i W. Hünermanna.

źródło okładki: http://sanctus.com.pl/szczegoly/2376/piotr_i_urszu...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Kiedy byłam mała, babcia czytała mi to wiele razy. Była to wtedy moja ulubiona książka. Naprawdę dobrze ją wspominam.

Julia | 2011-06-12

Ta książka jest wspaniała