Opowieści z Puddleby

Cykl: Doktor Dolittle (tom 12) | Seria: Fantazja, Przygoda
Wydawnictwo: ALFA
Doctor Dolittle's Puddleby Adventures
Xymena

Ostatnia ze znanego na całym świecie cyklu książek o Doktorze Dolittle i jego zwierzętach - tym razem zbiór opowiadań. Występują w nich - obok nieznanych dotąd czytelnikom postaci - starzy znajomi: pies Jip, prosię Geb-Geb, wróbel pyskacz i, oczywiście, sam Jan Dolittle. Pełna humoru, odznaczająca się barwną i zaskakującą fabułą książka spodoba się na pewno dzieciom i dorosłym, zwłaszcza...

Występują w nich - obok nieznanych dotąd czytelnikom postaci - starzy znajomi: pies Jip, prosię Geb-Geb, wróbel pyskacz i, oczywiście, sam Jan Dolittle. Pełna humoru, odznaczająca się barwną i zaskakującą fabułą książka spodoba się na pewno dzieciom i dorosłym, zwłaszcza zaś... miłośnikom psów, one są bowiem bohaterami większości opowiadań.

źródło opisu: Wydawnictwo Alfa, 1990.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Nanami | 2017-04-08