Opowieści z Puddleby

Okładka książki Opowieści z Puddleby
Hugh Lofting Wydawnictwo: ALFA Cykl: Doktor Dolittle (tom 12) Seria: Fantazja, Przygoda literatura dziecięca
literatura dziecięca
Doktor Dolittle (tom 12)
Fantazja, Przygoda
Doctor Dolittle's Puddleby Adventures (1953)
ALFA
1990-01-01
1990-01-01
Elżbieta Marszał
literatura dziecięca Doktor Dolittle

więcej Więcej

Tego w dzieciństwie nie doświadczyłem, bo były tylko: "Dr Dolittle i jego zwierzęta". "Podróż..", "Poczta..", "Cyrk..", "Ogród zoologiczny...", "Opera....", "Największa podróż..", "Dr Dolittle na Księżycu" i "Powrót..". Razem dziewięć, a ten jest dwunasty. No to mam noc nieprzespaną !!!
Osiągalne na: https://docer.pl/doc/n1111x

Tylko,...