Maria Anto

83-7079-125-5
malarstwo polskie
sztuka
edymucha

Album jest autobiografią znanej malarki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, autorki ok.. 60 wystaw indywidualnych w Polsce i za granicą, uczestniczki ok.. 200 wystaw zbiorowych - krajowych i międzynarodowych. Prace Marii Anto są w kolekcjach prywatnych i zbiorach muzealnych w Polsce i za granicą. Książka zawiera ponad 220 reprodukcji obrazów Marii Anto, recenzje jej wystaw,...

Prace Marii Anto są w kolekcjach prywatnych i zbiorach muzealnych w Polsce i za granicą. Książka zawiera ponad 220 reprodukcji obrazów Marii Anto, recenzje jej wystaw, kalendarium życia i twórczości, wykazy wystaw i nagród oraz wywiad-rzekę, udzielony Małgorzacie Bocheńskiej.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=10617

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=10617