Z rozkazu prezydenta

Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "AMBER-Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
By Order of the President
zamach, prezydent, śledztwo
Mgd

Zamach na życie przywódcy Stanów Zjednoczonych, Hamptona, nie powiódł się. Ranny prezydent zostaje ukryty w otoczonym kordonem wojska Camp David. Informacje o jego stanie zdrowia są nader skąpe. Ale oto scenarzysta telewizyjni, Charles Dresden, po przeanalizowaniu taśmy filmowej stwierdza, że Hampton zginął na miejscu. Swe bulwersujące odkrycie podaje do wiadomości publicznej. Wkrótce we własnym domu znajduje ciała swojej dziewczyny i przyjaciela.

źródło opisu: Z okładki

źródło okładki: własne