Zła dziewczyna

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Bad girl blues
83-7169-151-3
morderstwo, sensacja, kryminał

Fotograf Andy Derain jest przypadkowym świadkiem morderstwa popełnionego na podwórzu w zabytkowej dzielnicy Nowego Orleanu. Rzuca się w pogoń za zabójcą. Jego kochanka, Candice Browley zostaje przy umierającym; słyszy z jego ust niewyraźne słowo. Brzmi ono jak nazwisko pewnego senatora z Luizjany znanego nie tylko z ambicji politycznych, ale i z rasistowskich poglądów. Zaintyrgowany Derain podejmuje próbę rozwikłania zagadki.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-25