Ala Makota. Notatnik sfrustrowanej nastolatki. Część 2

Okładka książki Ala Makota. Notatnik sfrustrowanej nastolatki. Część 2 Małgorzata Budzyńska
Okładka książki Ala Makota. Notatnik sfrustrowanej nastolatki. Część 2
Małgorzata Budzyńska Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Ala Makota (tom 1.2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Ala Makota (tom 1.2)
Świat Książki

Dalsze losy Ali Makoty trzymają poziom poprzedniej części. Nadal infantylny język budzi we mnie mieszane uczucia, ale tutaj było więcej sytuacji komicznych niż w poprzednim tomie. Także historia dalej przeciętna, ale taki urok książek dla nastolatek z początku lat dwutysięcznych.

Jednak dla młodzieży, ale nie tej młodszej - moja 11-latka co jakiś czas podpytywała o trudniejsze słowa użyte przez autorkę. Całkiem przyjemna lektura. I najważniejsze, że mojej córce też się podoba, mimo iż "to stare czasy, gdy nie było gimnazjum i w ogóle".

Na półkach: , , , , , ,

Czytanie tej książki sprawiło mi wielką przyjemność. Zanim doszłam do strony setnej, czytałam ją codziennie po kilka "dni". Potem wzięłam się do roboty i udało mi się ją skończyć w ciągu jednego dnia. Świadczy to o tym, iż lektura ta jest naprawdę ciekawa. Z tego względu zachęcam również innych do jej przeczytania. :)

Super książka polecam ;)

Super książka polecam ;)

Kolejne spotkanie z Alą. Nastolatka nadal prowadzi swój dziennik opisując swoje przygody.
Opowieść z humorem! :D

Opowieść z humorem! :D

Polecam gorąco! ;)

Polecam gorąco! ;)

Mogłaby być lepsza, ale mimo wszystko jest ok :)

Mogłaby być lepsza, ale mimo wszystko jest ok :)

Każda nastolatka powinna ją przeczytać, o!

Każda nastolatka powinna ją przeczytać, o!

Cytaty są zdecydowanie najmocniejszą stroną tej książki. ;) Przyjemna pozycja, ale bez szaleństwa. ;)

Książka dla nastolatek i to tych młodszych. Dawno przeczytana, ale przywodzi miłe wspomnienia. Polecam

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe