Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Lauren Oliver

Ukończyła filozofię i literaturę na uniwersytecie w Chicago, potem przeprowadziła się do Nowego Jorku. Mieszka na Brooklynie, pisze wszędzie, ciągle i na wszystkim: i na notebooku, i na serwetkach. Po... Ukończyła filozofię i literaturę na uniwersytecie w Chicago, potem przeprowadziła się do Nowego Jorku. Mieszka na Brooklynie, pisze wszędzie, ciągle i na wszystkim: i na notebooku, i na serwetkach. Poza tym uwielbia gotować, jest uzależniona od kawy i dodaje keczup do wszystkiego, nawet do kanapek z pomidorem.

źródło opisu: http://otwarte.eu

pokaż więcej
Data urodzenia:

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
New York, USA

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
literatura młodzieżowa, fikcyjna, thriller

Dodany przez:
Casthaluth

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
7 razy dziś
7 razy dziś
Lauren Oliver

7,02 (3530 ocen i 538 opinii)
7 razy dziś
Autor:
Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy ni...
czytelników: 9006 | opinie: 538 | ocena: 7,02 (3530 głosów) | inne wydania: 1
Delirium
Delirium
Lauren Oliver

7,9 (6347 ocen i 944 opinii)
Delirium
Autor:
Cykl: Delirium (tom 1)
„Mówili, że bez miłości będę szczęśliwa. Mówili, że lekarstwo na miłość sprawi, że będę bezpieczna. I zawsze im wierzyłam. Do dziś. Teraz wszystko się zmieniło. Teraz wolę zachorować i kochać choćby p...
czytelników: 15959 | opinie: 944 | ocena: 7,9 (6347 głosów) | inne wydania: 2
Delirium. Opowiadania
Delirium. Opowiadania
Lauren Oliver

7,33 (565 ocen i 79 opinii)
Delirium. Opowiadania
Autor:
Cykl: Delirium (tom 3.5)
Opowiadania ukazujące nieznane dotąd losy Annabel, Hany, Raven i Aleksa. W kraju, w którym miłość uznawana jest za chorobę, tylko nadzieja pozwala przetrwać. Cierpliwe czekanie w więziennych murach...
czytelników: 3178 | opinie: 79 | ocena: 7,33 (565 głosów) | inne wydania: 5
Delirium. Trylogia
Delirium. Trylogia
Lauren Oliver

8,06 (324 ocen i 36 opinii)
Delirium. Trylogia
Autor:
Rząd USA przejął kontrolę nad życiem obywateli. Jednym z jej przejawów jest poddawanie ludzi zabiegowi, który ma pozbawić ich głębszych uczuć. Nastoletnia Lena z niecierpliwością oczekuje dnia, w któr...
czytelników: 945 | opinie: 36 | ocena: 8,06 (324 głosy)
Kopia
Kopia
Lauren Oliver

0 (0 ocen i 0 opinii)
Kopia
Autor:
Gemma może nazwać szpital swoim drugim domem. Jako ,,chorowite dziecko” jej samotne życie obraca się wokół jej domu, szkoły i jedynej przyjaciółki, Alice. Ale kiedy odkrywa, że jej ojciec ma powiązani...
czytelników: 33 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Liesl & Po
Liesl & Po
Lauren Oliver

0 (0 ocen i 0 opinii)
Liesl & Po
Autor:
Liesl lives in a tiny attic bedroom, locked away by her cruel stepmother. Her only friends are the shadows and the mice—until one night a ghost named Po appears from the darkness. That same evening,...
czytelników: 55 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Pandemonium
Pandemonium
Lauren Oliver

7,98 (4425 ocen i 498 opinii)
Pandemonium
Autor:
Cykl: Delirium (tom 2)
Lena żyje w świecie, w którym [miłość] uznano za niebezpieczną chorobę, a ludzie poddawani są zabiegowi, po którym już nigdy nie będą mogli kochać. Tuż przed operacją dziewczyna zakochuje się w Aleksi...
czytelników: 9871 | opinie: 498 | ocena: 7,98 (4425 głosów) | inne wydania: 1
Panika
Panika
Lauren Oliver

6,88 (1136 ocen i 201 opinii)
Panika
Autor:
Wyobraź sobie senne, pogrążone w beznadziei miasteczko. Wyobraź sobie dziewczynę, która nie wierzy, że może ją spotkać coś dobrego. Wyobraź sobie grę, w której każdy musi podjąć śmiertelne ryzyko, by...
czytelników: 4161 | opinie: 201 | ocena: 6,88 (1136 głosów) | inne wydania: 1
Requiem
Requiem
Lauren Oliver

7,95 (3712 ocen i 425 opinii)
Requiem
Autor:
Cykl: Delirium (tom 3)
Ostatni tom bestsellerowej trylogii. Rewolucja rozlewa się na cały kraj, oddziały rządowe śledzą i brutalnie tępią grupy Odmieńców. Jako członkini ruchu oporu Lena znajduje się w samym centrum konfli...
czytelników: 8193 | opinie: 425 | ocena: 7,95 (3712 głosów) | inne wydania: 1
Rooms
Rooms
Lauren Oliver

7,4 (5 ocen i 1 opinii)
Rooms
Autor:
The New York Times bestselling author of Before I Fall and the Delirium trilogy makes her brilliant adult debut with this mesmerizing story in the tradition of The Lovely Bones, Her Fearful Symmetry,...
czytelników: 117 | opinie: 1 | ocena: 7,4 (5 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (3)

13
11404
25470
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (849)

Czytelnicy (11404)

Cytaty tego autora (431)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd