Delirium Trylogia

Lauren Oliver Wydawnictwo: Moondrive Cykl: Delirium (tom 1-3) Seria: Moondrive fantastyka, fantasy, science fiction
Delirium Pandemonium Requiem Hana Annabel Raven Alex
Monika Bukowska
Moondrive
Delirium Pandemonium Requiem Hana Annabel Raven Alex
Delirium (tom 1-3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Monika Bukowska
Moondrive

Zapamiętaj! Tą książkę musisz mieć w przyszłości w swojej osobistej biblioteczce❤

Bardzo fajna książka, chociaż niezbyt odkrywcza. Pomysł świata bez uczuć pojawił się już 2002r. w filmie Equilibrum. Rożnica jest taka, że tutaj efekt jest stały a w w/w filmie są to tabletki, które można przestać brać.Nastoletni wojownicy i ruch oporu pojawili się już w książkach Dawca Lois Lowry i Igrzyskach Śmierci Suzanne Collins.

Pomimo wtórności jest to nadal dobra...

• Biblioteka
  • Przeczytane 2020