Tomasz Betcher

Pedagog, socjoterapeuta, praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Rocznik 1981. Od ponad dekady pracuję z młodzieżą i dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej. O zawodowym pisaniu... Pedagog, socjoterapeuta, praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Rocznik 1981. Od ponad dekady pracuję z młodzieżą i dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej. O zawodowym pisaniu marzyłem prawie od zawsze. Choć jestem fanem fantastyki, to jako autora zafascynowała mnie literatura obyczajowa. W swoich tekstach wykorzystuję zarówno wyobraźnię, jak i doświadczenie zawodowe. Jestem Gdańszczaninem z wyboru, ale „zawodowym” Gdynianinem. Do pisania inspirują mnie podróże, szczególnie te lokalne. Na co dzień jestem tatą dwóch żywiołowych chłopców i pełnoetatowym mężem. Fascynuję się niemal wszystkim, począwszy od kulinarnej strony życia, jego smaków i zapachów, po paralotniarstwo i historię Dywizjonu 303.

źródło opisu: Opis autorski

źródło zdjęcia: Aneta Bitel

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Tam gdzie jesteś
Tam gdzie jesteś
Tomasz Betcher

7,39 (51 ocen i 39 opinii)
Tam gdzie jesteś
Jest jak w piosence: kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Oboje na życiowym zakręcie, potrzebują wsparcia i bliskości jak nigdy wcześniej. Czy będą umieli znaleźć je w sobie nawzajem? An...
czytelników: 237 | opinie: 39 | ocena: 7,39 (51 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
53
182
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (51)

Cytaty tego autora (5)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Miłość, która zmienia człowieka – wywiad z Tomaszem Betcherem

„Tam gdzie jesteś” – debiutancka powieść Tomasza Betchera – to historia spotkania dwóch osób z odmiennych światów oraz nieoczywistej przyjaźni i miłości, która jest możliwa dzięki otwartości na drugiego człowieka, wrażliwości i empatii. O literackich zmaganiach i socjologicznej pracy opowiada autor powieści.


więcej
Patronaty tygodnia

Nadchodzący tydzień to prawdziwe szaleństwo. Po raz pierwszy w tym roku nie udało nam się zmieścić wszystkich patronatów na jednej liście. Nasze pomarańczowe logo znajdziecie między innymi na książce duetu Darda & Witkiewicz, „Dzieciach krwi i kości”, a także na ostatniej części trylogii z Gabrielem Bysiem. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd