Wszystko o jazzie

83-224-0411-5
Stanisław Haraschin, Irena Panek
jazz historia

więcej Więcej

Świetnie poszufladkowane wiadomości, celne analogie, szeroki jazzowy horyzont, dobry gust autora, głębokość spostrzeżeń świadcząca o prawdziwej pasji i kilka innych pozapominanych walorów. Joachim Ernst Berendt wpisuje się swoim dziełem w tradycję niemieckich "analów" (od analizy), intelektualistów z duszą artysty. Solidna niemiecka robota!

• Niemcy
  • Tematy [około] Muzyczne
  • Art&Design/sztuka/kultura/muzyka/o literaturze
  • Warto mieć: [Kupić]
  • Ale Historia (indywidualna, narodów, społeczeństw, idei etc)
  • Muzyka

Dodaj cytat z książki Wszystko o jazzie