Słoń który wysiedział jajko

Theodor Seuss Geisel Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kot Prot (tom 3) literatura dziecięca
Horton Hatches the Egg
Kot Prot (tom 3)
literatura dziecięca
Stanisław Barańczak
Dr. Seuss

Dr. Seuss swoimi uroczymi rymowankami zjednał sobie serca dzieci na całym świecie. Jego dzieła nie tylko uczą ale i bawią, jednocześnie przekazują wartości. Od jego debiutu minęło 80 lat, mimo tego jego rymowanki do dzisiaj nie straciły na popularności.

"Słoń, który wysiedział jajko" to kolejna pozycja w dorobku pisarza.
Opowiada ona o słoniu Konstantym, który słynie z...

HORTON WYSIADUJE JAJKO

„Horton słyszy Ktosia” to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych opowieści dr. Seussa. Wszystko za sprawą udanego filmu o tym samym tytule, który trafił do kin w 2008 roku. Jednakże sympatyczny bohater w twórczości autora pojawił się już wcześniej, właśnie w książeczce „Słoń, który wysiedział jajko” – uroczej publikacji dla młodych ciałem i...

Zabawna lektura dla dzieci :) Świetnie się bawiliśmy, gdy czytałam ją siostrzeńcowi. Polecam :)

• Literatura amerykańska
  • Dla dzieci
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Współpraca
  • 2014
  • 2020
  • Gucio czyta

Dodaj cytat z książki Słoń który wysiedział jajko