Cień królowej mroku

Okładka książki Cień królowej mroku
Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 1)
Shadow of a Dark Queen
Andrzej Sawicki
powieść fantasy

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Książkę czytało ni się dość przyjemnie, aczkolwiek główny bohater nie za bardzo przypadł mi do gustu. Riftwar to to nie był ale książka zdecydowanie lepsza od księcia krwi i królewskiego bukaniera. Polecam

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dodaj cytat z książki Cień królowej mroku