Książę kupców

Raymond E. Feist Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Rise of a Merchant Prince
837150618X
Andrzej Sawicki
Zysk i S-ka
powieść fantasy
Rise of a Merchant Prince
Saga o wojnie z wężowym ludem (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
837150618X
Andrzej Sawicki
powieść fantasy

Zdecydowanie najsłabsza część jak do tej pory autor za bardzo się skoncentrował na moim zdaniem nieważnych wątkach ale mimo wszystko całkiem niezłe choć nie zaliczyłbym tego do tego heroic fantasy

O ile uwielbiam książki Raymonda Feista, o tyle ta wydaje mi się najsłabszą dotychczas przeze mnie czytaną z jego twórczości. Za mało fantasy w fantasy, a gdy pojawiają się te wątki, są zwyczajnie nudne. Znacznie ciekawsze są wątki biznesowe i kupieckie, tam akcja jest wartka i czyta się szybko, jednak w świecie Midkemii szukam jednak wątków magicznych, elfich, połączeń do...

Książka wydaje się dość nudna, jednak okazuje się nie najgorsza. Ostatnie sto stron zdecydowanie podniosło ocenę książki.

Dyskusje

• Fantasy
  • Fantastyka
  • 2012
  • Chcę w prezencie
  • E-Book
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Książę kupców