Magician's End

Raymond E. Feist Wydawnictwo: HarperVoyager Cykl: Chaoswar Saga (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
HarperVoyager
Chaoswar Saga (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Ciężko w takiej chwili napisać coś lekkiego i przyjemnego. Skończyłem. Ujrzałem Skałę Maga i skończyłem. Na tej ostatniej stronie nie zastanawiam się czy tak się czy ta książka była zła czy dobra. Nie zastanawiam się czy autor zakończył ją źle czy dobrze. Nie chce myśleć co by było gdyby.

Myślę o sobie i swoim życiu. Razem z Feistem zaczęło się moje życie. Poniekąd nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018