Oko za oko

Erika Holzer Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Eye for eye
kryminał, sensacja, thriller
Wojciech Niemczak
Srebrna Seria
powieść

Po skróconym opisie książki oraz informacji o jej znakomitej ekranizacji mogłoby się wydawać, że będzie pełna akcji trzymającej w napięciu. Jednak nic bardziej błędnego. Akcja drętwa, kręcąca się bardzo powoli w koło, zero emocji, dialogi oraz sylwetki bohaterów płaskie. Jak na thriller psychologiczny to dno kompletne. Stracony czas dla czytelnika.

• Z biblioteki
  • Wpadki
  • Przeczytane przed 2011
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • [4] Srebrna Seria Amber
  • Zapach wrzosowisk, szum sekwoi
  • (1) Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Oko za oko