Raced. Ścigany uczuciem

K. Bromberg Cykl: Driven (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans 229 str.
Raced: Reading Companion to Driven series

literatura obyczajowa, romans
trylogia miłość romans emocje pragnienia pożądanie namiętność

Kup książkę

Rewelacyjna

Po przeczytaniu przychodzi mi do głowy tylko jeden przymiotnik - niepotrzebne. Nie wiem po co to napisano, chyba tylko żeby wyciągnąć dodatkową kasę. I zdecydowanie niepotrzebnie wzięłam to do ręki i przeczytałam.

Trylogia Driven skradła moje serce. Ale do książki Raced podeszłam z nieco beznamiętnym nastawieniem, bo niezbyt przepadam za powielanymi historiami, powtarzającymi tę samą bajkę widzianą oczyma innego bohatera. Tym bardziej, że rozdziały z perspektywy Coltona pojawiały się przecież już wcześniej. Pewnie ta książeczka byłaby kompletnym niewypałem, gdyby nie nowe sceny,...

Wydarzenia z tomów 1-3, ale oczami Coltona. I nie jest to tak jak w Grey-u czyli ctrl+c -> ctrl+v, za co wielki plus. Autorka prowadzi książkę, jak rozmowę z czytelnikami i odpowiadając na ich prośby opisała najbardziej "oblegane" sceny.
Czy jest coś nowego - niewiele. Ale bez przeczytania pierwszych tomów wg mnie nie ma sensu jej czytać.
Fajne dopełnienie...

Nie wnosi nic nowego do poprzednich części - bo nie ma wnosić.
Ma przekazać nam niektóre momenty z punktu widzenia (lub myślenia jak kto woli) Coltona.
Czy ciekawe? Trudno powiedzieć.
Jak bym nie przeczytała, nic bym nie straciła.

Jest to dopełnienie pozostałych trzech części. których widzimy wszystko oczami i duszą Rylee. Tutaj otwiera się Colton, który jeszcze raz, po krótce, przeprowadza nas przez jego burzliwy związek.

Książka pisana przez kobietę, która chcę udawać i opisywać emocje faceta moim zdaniem nie będzie dobra. Uważam, że mężczyźni nie analizują wszystkiego tak jak kobiety. Nie wgłębiają się w niektóre uczucia. Są bardziej prości i mniej skomplikowani niż płeć żeńska. Ciężko mi szło jej czytanie, nie dlatego że pióro autorki jest złe, ale dlatego, że kobieta nie może postawić...

Ta książka do dodatek do serii Driven. Ci co czytali przynajmniej jeden tom to wiedzą, że większość rozdziałów jest napisana z perspektywy Rylee. Jednak co w niektórych momentach myślał Colton? Ta powieść właśnie to wyjaśnia. Także jeżeli byliście ciekawi, co Donovan przeżywał w kilku wydarzeniach, to ta książka odpowie na Wasze pytania.

Byłam naprawdę ciekawa co miał w...

Uwielbiam wszelkie dodatki do głównych historii. W tym przypadku cieszę się, że mogłam poznać myśli Coltona.

Powinno się czytać dany rozdział książki i zaraz po nim przytoczone przemyślenia z tego tomu co myślał Colton. Po przeczytaniu 3 pierwszych tomów w cale nie ucierpiałabym gdybym jej nie przeczytała. Nie powalała w takiej formie jak jest napisana.

Dyskusje

• E-book