Spełnienie

Okładka książki Spełnienie
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 3)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Victorious
Amber
2015-11-10
2015-11-10
Anna Sauvignon
miłość romans pragnienia szaleństwo seks erotyka namiętność podejrzenia

Na półkach: , , , , , , , ,

Historia Flynna i Natalie kwitnie, a przynajmniej kwitła do czasu, gdy dziewczyna dowiedziała się o tym co ukrywa jej mąż i gdy ją okłamał. Kłamstwo zabolało kobietę na tyle mocno, że postanowiła w odosobnieniu "wszystko sobie poukładać". Jakby tego było mało, młode małżeństwo znalazło się na celowniku FBI w związku z pewnym morderstwem.
Jak długo młodzi wytrzymają bez siebie i czy odnajdą drogę do siebie w tych ciężkich chwilach?

Nie mogłam się wręcz oderwać od tej części, w której Flynn i Natalie się rozdzielili i gdy szukali drogi aby odnaleźć się na nowo. Natalie była słodko-urocza w tym z jakim zapałem poznawała drugie oblicze męża jako Doma a Flynn był wręcz do "schrupania" w roli jej nauczyciela.
To był bardzo mile spędzony czas z tą trylogią gdzie mogłam obserwować jak oboje tworzą tak cudowną i wspierającą się parę.
Dodam tylko, że świat BDSM jaki jest przedstawiony w tej serii jest delikatny i wręcz pozostawia pewien niedosyt.... i raczej nikogo nie powinien zniesmaczyć.

Jak długo młodzi wytrzymają bez...

Wow. Brak mi słów. Trylogia wciągająca jak cholera. Już od pierwszej części trzymająca w napięciu nie pozwalająca emocją opaść a zakończenie mega.

"Spełnienie "to trzecia już cześć serii "Quantum "

Życie Flynna zmieniło się odkąd pojawiła się w nim piękna i skromna nauczycielka Natalie Bryant. Dla niej postanowił po raz drugi zawrzeć związek małżeński i zrezygnować ze swoich upodobań. .. Natalie nie wierzyła,że kiedykolwiek może zaznać miłości i namiętności po brutalnym gwałcie jaki spotkał ja kiedy była nastolatka. .. A jednak za sprawą słynnego gwiazdora Flynna Goddreya stało się to jej udziałem. Jednak rozdzielily ich jego upodobania i to ze ja oklamal. Czy zakochani odnajdą się na nowo?

Seria "Quantum "to seria która miała duży potencjał, żeby być dobrym romansem. Bohaterowie mieli prawidziwy potencjał ;Natalie to bohaterka która wiele przeszła i mogła naprawdę być bardzo głęboką postacią i złożonona, Flynn to super facet jednak a no właśnie. ..

Seria ta jest dla mnie dużym rozczarowaniem. Autorka zamieniła ja w przeslodzona;mało realna, pozbawiona logiki bajkę która momentami nudzi . Nigdy nie uwierze, że dziewczyna z taką trauma jak Natalie mogłaby bez problemu uprawiać ostry seks BDSM i się nie bać . A już na pewno nie od razu i w ciągu miesiąca od znajomości z facetem .. .
To wszystko co się dzieje z głównymi bohaterami jest za szybko i sprawia że ja i inni rozsadni czytelnicy mamy ich za mało rozsądne i dziecinne osoby.

Ponadto piękne ze strony Flynna to jak kochał Natalie i ze, chciał wyrzec się dla niej swojej natury i upodobań. Tyle że ;lubi co lubi i jest jaki jest. Bardziej byśmy mogli uwierzyć w jego poświęcenie, jakby było dłuższe i akcja bardziej rozciągnięta w czasie ,a tak nie wiemy czy naprawdę by wytrwal.

Ta książka w sumie jako książka jest nudna. Każdy problem zostaje zazegnany od razu, jak pojawi się jakiś wątek jak ten z morderstwem ciekawy od razu zostaje on zazegnany i niewyjasniony.

Cała akcja tak naprawdę polega na tym ;ze główni bohaterowie ciągle podróżują, wyznają sobie miłość używając banalnych tekstów i uprawiają wyuzdany seks.

Nawiasem mówiąc sceny erotyczne są bardzo ciekawe,pikantne i lepsze niż w poprzednich częściach. To chyba najmocniejszy punkt książki bo najbardziej mi się podobały.

Dlatego daje tak wysoka ocenę i bardzo lekko i przyjemnie się czyta.

Jednak ostrzegam ta seria to niezły erotyk i jeśli ktoś szuka lektury pod tym kątem to idealnie trafił. Jeśli jesteśmy ciekawi praktyk BDSM również dobra pozycja; Lubimy harlequiny myślę że, również będzie się podobać;

Jeśli jednak ktoś szuka dobrego romansu i książki to ta historia nie jest raczej dla niego i nie polecam sięgać po serię;

"Spełnienie "to trzecia już cześć serii "Quantum "

Najgorsza część jak do tej pory, brakowało mi akcji, co trochę mnie zawiodło. Całkowicie zła nie była, dlatego daję 6/10.

Jak na początku książki dostałam na prawdę dobre podłoże do jakiegoś poważnego kryzysu, dramatu czy nawet rozpadu związku, tak zażegnanie go na pierwszych stronach wraz z większą ilością cukierkowego ''kocham cię'', jakichś dennych tekstów o miłości i seksie bdsm, ponownie się zawiodłam.
Jasne, mieliśmy akcję, działo się coś, zbrodnia z poprzedniego tomu zaczęła na prawdę oddziaływać na bohaterów, tak ponownie rozwiązanie jej w dwóch zdaniach na końcu, ponownie było, moim zdaniem, pójściem na łatwiznę. Całość książki można ściąć o połowę, a dostałoby sie dosłownie identyczną treść.
Akurat w tym tomie tę erotykę czułam, nie przeszkadzała mi, ba nawet podobała mi się w relacji Flynna i Natalie, to żałuję, że wiele wątków, które robił z niej coś więcej niż tylko płaską postać, zostało zamiecionych pod dywan.
Bo postacie na prawdę są tutaj płaskie. Nic wielkiego nie robią, odnoszą same sukcesy co jest wręcz mdlące. Od początku się wiedziało co się wydarzy.
Przewidywalna.
Ale mimo wszystko dość przyjemna.

W moim odczuciu najnudniejsza ze wszystkich części ale też najbardziej erotyczna. Cała trylogia bardzo mi się podobała. Nie mogę się doczekać kolejnych historii !

Myślałam, że nie skończę tej trylogii. Matko jakie to było słabe!!! Tu się absolutnie nic nie działo!! Przez cała trylogię dostajemy po prostu miłosne wyznania i igraszki głównych bohaterów. Wątek kryzysowy zażegnany jest w pierwszych rozdziałach i potem już jest tylko słodko i mdląco. Ugh... To jedna z gorszych trylogii jakie czytałam, nie ma w ogóle rozwoju bohaterów, rozwoju ich relacje, docierania się w związku, budowania zaufania. Nic. Po prostu wpadają na siebie i bum wszystko jest praktycznie idealnie. Nie polecam. Na prawdę nawet sceny zbliżeń jakkolwiek gorące by nie były (a czytałam lepsze) nie wynagradzają baku emocjonalnej głębi w tej serii.

Trzecia czesc jest najbardziej banalna. Mamy tu ppgodzenie sie, ponowny slub, odroz poslubna...niemniej jednak przeczytam kolejna czesc w ktorej zmieniaja sie glowni bohaterowie miejscami z dotychczasowymi postaciami drugoplanowymi.

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

przeczytałam z zniesmaczeniem . pierwsza czesc obyczajowa druga erotyk ale trzecia to az sie nie dobrze robi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Spełnienie