Spełnienie

Okładka książki Spełnienie M.S. Force
Okładka książki Spełnienie
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 3)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Victorious
Amber
2015-11-10
2015-11-10
Anna Sauvignon
miłość romans pragnienia szaleństwo seks erotyka namiętność podejrzenia

Chwilami przesłodzona. Sporo scen seksu.

Chwilami przesłodzona. Sporo scen seksu.

Na półkach: , , , , , , , ,

Historia Flynna i Natalie kwitnie, a przynajmniej kwitła do czasu, gdy dziewczyna dowiedziała się o tym co ukrywa jej mąż i gdy ją okłamał. Kłamstwo zabolało kobietę na tyle mocno, że postanowiła w odosobnieniu "wszystko sobie poukładać". Jakby tego było mało, młode małżeństwo znalazło się na celowniku FBI w związku z pewnym morderstwem.
Jak długo młodzi wytrzymają bez siebie i czy odnajdą drogę do siebie w tych ciężkich chwilach?

Nie mogłam się wręcz oderwać od tej części, w której Flynn i Natalie się rozdzielili i gdy szukali drogi aby odnaleźć się na nowo. Natalie była słodko-urocza w tym z jakim zapałem poznawała drugie oblicze męża jako Doma a Flynn był wręcz do "schrupania" w roli jej nauczyciela.
To był bardzo mile spędzony czas z tą trylogią gdzie mogłam obserwować jak oboje tworzą tak cudowną i wspierającą się parę.
Dodam tylko, że świat BDSM jaki jest przedstawiony w tej serii jest delikatny i wręcz pozostawia pewien niedosyt.... i raczej nikogo nie powinien zniesmaczyć.

Jak długo młodzi wytrzymają bez...

Wow. Brak mi słów. Trylogia wciągająca jak cholera. Już od pierwszej części trzymająca w napięciu nie pozwalająca emocją opaść a zakończenie mega.

Najgorsza część jak do tej pory, brakowało mi akcji, co trochę mnie zawiodło. Całkowicie zła nie była, dlatego daję 6/10.

Jak na początku książki dostałam na prawdę dobre podłoże do jakiegoś poważnego kryzysu, dramatu czy nawet rozpadu związku, tak zażegnanie go na pierwszych stronach wraz z większą ilością cukierkowego ''kocham cię'', jakichś dennych tekstów o miłości i seksie bdsm, ponownie się zawiodłam.
Jasne, mieliśmy akcję, działo się coś, zbrodnia z poprzedniego tomu zaczęła na prawdę oddziaływać na bohaterów, tak ponownie rozwiązanie jej w dwóch zdaniach na końcu, ponownie było, moim zdaniem, pójściem na łatwiznę. Całość książki można ściąć o połowę, a dostałoby sie dosłownie identyczną treść.
Akurat w tym tomie tę erotykę czułam, nie przeszkadzała mi, ba nawet podobała mi się w relacji Flynna i Natalie, to żałuję, że wiele wątków, które robił z niej coś więcej niż tylko płaską postać, zostało zamiecionych pod dywan.
Bo postacie na prawdę są tutaj płaskie. Nic wielkiego nie robią, odnoszą same sukcesy co jest wręcz mdlące. Od początku się wiedziało co się wydarzy.
Przewidywalna.
Ale mimo wszystko dość przyjemna.

W moim odczuciu najnudniejsza ze wszystkich części ale też najbardziej erotyczna. Cała trylogia bardzo mi się podobała. Nie mogę się doczekać kolejnych historii !

Myślałam, że nie skończę tej trylogii. Matko jakie to było słabe!!! Tu się absolutnie nic nie działo!! Przez cała trylogię dostajemy po prostu miłosne wyznania i igraszki głównych bohaterów. Wątek kryzysowy zażegnany jest w pierwszych rozdziałach i potem już jest tylko słodko i mdląco. Ugh... To jedna z gorszych trylogii jakie czytałam, nie ma w ogóle rozwoju bohaterów, rozwoju ich relacje, docierania się w związku, budowania zaufania. Nic. Po prostu wpadają na siebie i bum wszystko jest praktycznie idealnie. Nie polecam. Na prawdę nawet sceny zbliżeń jakkolwiek gorące by nie były (a czytałam lepsze) nie wynagradzają baku emocjonalnej głębi w tej serii.

Trzecia czesc jest najbardziej banalna. Mamy tu ppgodzenie sie, ponowny slub, odroz poslubna...niemniej jednak przeczytam kolejna czesc w ktorej zmieniaja sie glowni bohaterowie miejscami z dotychczasowymi postaciami drugoplanowymi.

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

przeczytałam z zniesmaczeniem . pierwsza czesc obyczajowa druga erotyk ale trzecia to az sie nie dobrze robi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Erotyk

Dodaj cytat z książki Spełnienie