Zwiąż się ze mną

Okładka książki Zwiąż się ze mną
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 5) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-02-25
Data 1. wydania:
2014-03-01
Maja Białek
fantazje miłość romans seks firma tajemnice pożądanie

Piąta część serii "Ze mną w Seattle" jest oczywiście znowu urocza i seksowna. Tym razem poznajemy lepiej historię Matta - policjanta i mistrza shibari i Nicole - cukierniczki, debiutującej w związku z elementami BDSM. Są ładne emocje, odważne sceny (choć oczywiście BDSM w wersji bardzo soft / pop) i dużo nawiązań do wątków z poprzednich tomów. Mamy dalsze losy par bohaterów z wcześniejszych części, co jest akurat bardzo fajne, choć przydałoby się jakieś drzewo genealogiczne z tyłu książki, bo jeśli nie czytacie jednego tomu po drugim lub nie macie pamięci absolutnej, będziecie się gubić tak jak ja!

Nie będę się pastwić nad brakiem głębi w tej książce ponieważ jest to cecha (dla mnie wada) wszystkich książek z tej serii.
Tym razem dostajemy historię kolejnego z braci Montgomerych - policjanta Matta oraz Nicole która prowadzi cukiernię. Tak jak w poprzednich tomach, ich znajomość przebiega gładko, praktycznie bez problemu i na koniec jest jedno spięcie po którym się godzą. Czyta się to miło, bez zbędnego wciągania się w historię, co na zasadzie serialu i kolejnego odcinka. Ot, lekka, łatwa historia bez polotu.
Ciekawe, że w historii Leo i Sam nie dano zalążka postaci Nicole, skoro to do jej cukierni tak często przychodzili.
Zastanawia mnie czemu nie ma historii Caleba i Brynny. Widać duży przeskok w ich związku pomiędzy poprzednimi tomami. Autorka napisała ich historię, czemu wydawnictwo jej nie przetłumaczyło?

Super seria. Slodka ale czego oczekiwac jesli jesli siegamy po romans. Historie ciekawe wciagajace a bohaterowie z roznyni historiami w tle. Czytalam z przyjemoscia jak typowy romans. Bohaterowie tej czesci ktorzy w poprzednich czesciach byli jakims tlem tutaj dostaja swoja szanse na zaistnienie w naszej wyobrazni. W tej czesci dodatkowo mamy soft bsdm w postaci wiazania ale dodaje to ciekawego spojrzenia na te historie.

taka dosyć.

taka dosyć.

"Zwiąż się ze mną" to piąty tom tej serii. Choć książka bardzo mi się podobała, bo postać Matta bardzo mnie intrygowała już w poprzednich częściach wkurza mnie fakt że nie została wydana część o Calebie. Dlatego między czwartym a piątym tomem mamy po prostu dziurę nie chodzi mi nawet o sam związek Caleba i Brynne (choć tu pojawiło się trochę sensacji i pod tym względem ta niewydana część w Polsce jest naprawdę wciągająca) ale choćby pojawienie się Dominika który tu jest już w rodzinie przyjęty i kochany a w poprzedniej część go nie było. Nie rozumiem czemu wszystkie części nie zostały wydane ;/

Kiedy przeczytałam, że bohater tej części, Matt Montgomery lubi boundage i zabawki, myślałam, że będzie pikantnie. Zaczęło się rzeczywiście ciekawie, ale potem robiło się słodko aż do bólu. Nicola, właścicielka cukierni nie jest może tak irytująca jak Samantha, ale dla mnie była taka trochę nijaka. Nie urzekła mnie ta opowieść.

Bohaterami kolejnej części jest gorący Matt i nieśmiała Nicole. Matt lubi świat BDSM, o którym Nicole nie ma pojęcia. Jednak ufając sobie w pełni doskonale się uzupełniają.
Najbardziej zapadły mi w pamięci słowa Gail, mamy Matta "Powiedzenie, że krew nie woda to bzdura." i "Ale rodzina to rodzina, czy to połączona krwią, czy samą miłością.". Polecam jak najbardziej.

1907

Na półkach: , , , , , ,

Ta historia, pikantna, szybko się czyta i nadal pełna ciepła. Bardzo lubię, jedna z lepszych w serii. Polecam :)

Moim zdaniem najsłabsza część z tej serii.
Nie podobał mi się wątek z klubem i rozbieraniem swej kobiety przed innymi...

Moim zdaniem najsłabsza część z tej serii.
Nie podobał mi się wątek z klubem i rozbieraniem swej kobiety przed innymi...

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Dodaj cytat z książki Zwiąż się ze mną