Piękny nieznajomy

Okładka książki Piękny nieznajomy
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 2)
Beautiful Stranger
Zysk i S-ka
2015-06-15
2015-06-15
Data 1. wydania:
2013-04-16
Katarzyna Krawczyk
playboy związek namiętność sekrety miłość romans seks erotyka

Oficjalne recenzje i

Bo łóżko jest nudne

Link do recenzji

932 55 94

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych.

Przyjemna, choć nie aż tak dobra i porywająca jak pierwsza część. Luźno do przeczytania.

Druga część jest trochę słabsza niż pierwsza. Autorki próbują dodać trochę więcej pikanterii przez upodobanie Maxa i Sary do seksu w miejscach publicznych, ale wychodzi to średnio. Fabuła jak zwykle przewidywalna. Można przeczytać ale nie trzeba.

Sara jest zraniona i czuje się oszukana. Przyjeżdża do nowego miasta, by rozpocząć życie na nowo.

I rozpoczyna. I to z tupetem!

Pierwszą noc bowiem spędza na seksie w klubie pełnym ludzi... Nieznajomy okazuje się jednak bardziej z nią powiązany, niż się tego spodziewała.

Max Stella (owy nieznajomy) to przyjaciel męża przyjaciółki Sary - mam nadzieję, że wszystko jasne :P...

Nie wiem🤷 czego się spodziewałam po niezadowoleniu☹️ po pierwszej części. Niby jest tu jakieś nawiązanie 📗🔁do poprzedniej książki ale to i tak nie jest tu aż tak ważne.
Wszystko kręci się wokół seksu🔞 nie ma tu żadnej historii,🚫📝 tylko szczegółowe opisy stosunku w miejscach publicznych🏛️🏢 i nowy fetysz w postaci robienia zdjęć📸 w trakcie zbliżenia bohaterów.
Jedyny...

Super. Polecam

W końcu, nareszcie dobrnęłam do końca książki "Piękny nieznajomy" Christiny Lauren. Zajęło mi to hm z miesiąc albo i lepiej... A w międzyczasie zdążyłam przeczytać 2 inne książki 😁. Tak jak 1 część porwała mnie, tak druga nie urwała d... 😔 Jakoś może nie podpasowała mi fabuła. Niemniej jak coś zaczynam to lubię kończyć, więc i tu musiało też tak być.
Bohaterka jak dla mnie...

Romans międzykulturowy z drobną nutą perwersji. Od samego początku o tym, o czym marzą grzeczne dziewczynki, gdy mają dosyć swej grzeczności. Schemat dość podobny do poprzedniej pozycji - czyli zmysłu szaleją, opamiętanie, pomocna dłoń przyjaciół i powtórka. Lecz dodatkowy plus za wyobraźnię.

W tej części jest ten sam schemat...rany ile może być przystojnych ,dobrze zbudowanych mężczyzn , do tego napalonych i do cholery dlaczego ja ich nie spotykam? :))

Lekka i przyjemna, momentami zabawna.
Świetna rozrywka.

3 612