Demokracja

Joan Didion Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Klub Interesującej Książki literatura piękna
Democracy
literatura piękna
Mira Michałowska
Klub Interesującej Książki
plityka biznes społeczeństwo Stany Zjednoczone

Książka nie wciągnęła mnie choć warsztatowo jest dobra. Najbardziej zainteresowała mnie historia zakazanej miłości głównej bohaterki, która trwa pomimo przeciwieństw. Aż trudno uwierzyć, że uczucie może trwać tyle czasu, pomimo niespełnienia i widywania się tak bardzo rzadko i okazjonalnie.

• 1001 książek
  • Angielskie i amerykańskie