Demokracja

Okładka książki Demokracja
Joan Didion Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Klub Interesującej Książki literatura piękna
literatura piękna
Klub Interesującej Książki
Democracy
Państwowy Instytut Wydawniczy
1991-01-01
1991-01-01
Mira Michałowska
plityka biznes społeczeństwo Stany Zjednoczone

Książka nie wciągnęła mnie choć warsztatowo jest dobra. Najbardziej zainteresowała mnie historia zakazanej miłości głównej bohaterki, która trwa pomimo przeciwieństw. Aż trudno uwierzyć, że uczucie może trwać tyle czasu, pomimo niespełnienia i widywania się tak bardzo rzadko i okazjonalnie.

Dodaj cytat z książki Demokracja