Północ przy Studni Dusz

Okładka książki Północ przy Studni Dusz
Jack L. Chalker Wydawnictwo: Rebis Cykl: Świat Studni (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Świat Studni (tom 1)
Midnight at the well of souls
Rebis
1992-01-01
1992-01-01
8385202552
Michał Rusiński

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Literatura,jak każda dziedzina sztuki podąża zawikłanymi drogami,które czasami nie podlegają ocenie rozumu czy logiki. Możemy mieć obrzydliwego gniota ,który staje się arcydziełem ,możemy mieć arcydzieło, które jest zupełnie zapomniane. Możemy mieć geniuszy ,którzy legli na śmietnisku sztuki, możemy mieć grafomanów,którzy zamiast znaleźć się na śmietniku wyznaczają trendy...

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

• Fantastyka
  • Fantasy