Mroczna Pani

1994-01-01
8371201494
Ewa Wojtczak
Mroczna Pani Resnick science fiction Obcy przygoda

To druga pozycja Autora, którą po "Santiago" mogę z czystym sumieniem polecić. Tajemnicza, mroczna a zarazem b. dobra, rozrywkowa space opera.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Archetyp kobiety fatalnej. Niewypowiedzianie piękna, choć wiecznie smutna. Nieodparcie pociągająca i tajemnicza, a przy tym skrajnie niebezpieczna. Naprawdę kochająca do śmierci... każdego z kolejnych wybranków. A wręcz na zabój.

O poszukiwaniu. Tajemnicy, ułudy, marzenia. I siebie.
Polecam.

O poszukiwaniu. Tajemnicy, ułudy, marzenia. I siebie.
Polecam.

Dawno już czytałem, ale bardzo mi się spodobała

Dawno już czytałem, ale bardzo mi się spodobała

Książka opowiada o tajemniczej istocie, tytułowej Mrocznej Pani, kobiecie ukazującej się mężczyznom igrającym ze śmiercią. Bohaterem powieści jednak nie jest człowiek, a Obcy, przedstawiciel rewelacyjnie skonstruowanej przez autora rasy, którego pytania i spostrzeżenia zdradzają wiele prawd dotyczących nas samych.

• Wyprzedane - wymienione
  • 🚀 Fantastyka naukowa