Napędzana pasją

Wydawnictwo Nocą
2024-05-08
2024-05-08

Łututu?

Wybaczcie, ale musiałam tak zacząć!

Nie patrząc na zdjęcie już po tym słowie wiecie, że przychodzę do Was z nowością od @ewa_maciejczuk_autor no dobra mógłby to jeszcze być kto inny, ale szanujmy się. Napisałam z tą larwą wspólną książkę, więc to logiczne, że jeszcze bardziej będę Wam opowiadać o jej twórczości - proste, jak diablica w piekle.

Kojarzycie już jednych bohaterów od Ewy o imieniach Amelia i Gabriel? No ten tego, to kto miał niedosyt? Ja się przyznam, miałam ogromny! I choć znałam ich historie hohohoho przed Wami czy wydaniem, to nic nie zastąpi czytania tego na kartkach papieru.

A to co się tam wyprawia, o matko piekielna.
Poniosło autorkę! W pozytywnym rzecz jasna sensie no nie, żeby nie było.

Gwarancja adrenaliny, podnoszenia ciśnienia z przerwami na przeklinanie tej dwójki czy samej autorki, nietuzinkowa fabuła oprawiona w takie hot sceny, jakbyście papryczek się najedli i wachlarz emocji, tak spory, jak paleta z kolorami w Castoramie. A to tylko nie liczne atrakcje, jakie zapewnia książka "Napędzana pasją"!

Trzema słowami "musicie to przeczytać". Koniec, kropka. Tu nie ma żadnego ale. Znacie Highway, to musicie znać tą, bo jak Ewa pisze o ścigaczach, to nie ma zmiłuj. Uwielbiam ją w takim klimacie🥵

Tak w skrócie co się tam wyprawia: Amelia po tym, jak w życiu Gabriela pojawia się kobieta z przeszłości musi przewartościować własne żyćko. Jedna decyzja zmienia wszystko, a w cierpieniu jest się zdolnym do odkrywania własnego ja, po przez niewyobrażalną dla siebie adrenalinę. Tylko co jeśli mężczyzna nie zamierza o niej zapomnieć całkowicie? I co musiałoby się wydarzyć, aby można byłoby wybaczyć komuś, kto nas całkowicie zranił?

O tym przekonacie się sięgając po ich historie, ja jedynie co mogę Wam powiedzieć to fakt, że polecam z czystym sumieniem nowość Ewy!

Dziękuję słońce, że mogłam jeszcze raz powrócić do tej historii, tylko w wydanej wersji 🏍💚

#booklover #wydawnictwonocą #motolife
#bookstagram #czytajlegalnie #książkimojamiłość
#czytampolskichautorów #ewamaciejczuk

Łututu?

Wybaczcie, ale musiałam tak zacząć!

Kojarzycie już...

Napędzana pasją to opowieść o ludziach, którzy musieli dużo przejść, którzy musieli zmierzyć się z przeszłością i zawalczyć o szczęście.

Amelia ciężko znosi to, że Gabriel ją okłamał, że nie był z nią szczery. Jej uczucie się nie zmieniło, jednak zaufanie zostało nadszarpnięte. A jak sami wiemy, żeby odbudować zaufanie potrzeba czasu. Rozłąka sprawia, że Amelia mogła przemyśleć pewne rzeczy i zweryfikować swoje uczucia. Pomaga jej w tym miłość do motocykli, choć na początku te maszyny ją przerażały. Odkrywa w tym swoją nową pasję i zaczyna rozumieć Gabriela dlaczego tak kocha pędzić ulicami. Daje to wolność, adrenalinę i uczucie szczęścia.

Życie Amelii i Gabriela nie jest usłane różami, niedopowiedzenia, brak szczerej rozmowy, przeszłość, która nie chce o nich zapomnieć i nawarstwiające się problemy sprawiają, że bohaterowie muszą trochę zawalczyć by ich związek przetrwał. Sama miłość czasem nie wystarczy, trzeba wiele razy iść na kompromis, a przede wszystkim nie można się poddawać, jeśli chce się utrzymać relacje.

Historia bohaterów pokazuje, że warto walczyć, że trzeba wspierać drugą połówkę jeśli się kocha, że razem jest się w stanie pokonać wszystko. A wspólna pasja dodatkowo zbliża. Ja mocno kibicowałam im na drodze do ich szczęścia. A czy im się to udało ? Tego już sami musicie się dowiedzieć sięgając po tą pełną emocji książkę, którą gorąco Wam polecam.

🫶 „Napędzana pasja” to historia o dwóch zakochanych bez pamięci osobach,których życie nie oszczędza.Brak szczerej rozmowy daje początek katastrofy i niezrozumienia.Przez to życie staje się ciężkie i nijakie,gdy obok nie ma ukochanej osoby.Dopiero stanięcie twarzą w twarz z przeszłością i kłopotami może być początkiem lepszej przyszłości.To daje nadzieję,że odzyska się swoją miłość.

🫶Powieść obrazuje miłość do motocyklów i wolność podczas jazdy.To pasja,która uskrzydla i pozwala na chwilę zapomnieć o kłopotach.Dzięki odkryciu miłości do dwóch kółek przez naszą bohaterkę Amelię-dziewczyna wreszcie zrozumiała Gabriela.I to było piękne,bo nikt nie zrozumie motocyklisty jak inny motocyklista.
Całkowicie rozumiem ich pasję🏍️

🫶Historia dzięki dynamicznej akcji i ciągle narastającymi problemami z życia bohaterów sprawia,że czyta się jednym tchem.Odłożyłam ją dopiero po przeczytaniu ostatniego zdania.A wszystko przez zawirowania w ich prywatnym jak i zawodowym życiu.Przeżywamy z nimi wzloty i bolesne upadki,które dają siłę do działania.

🫶Jest to cudowna historia,która pokazuje,że o prawdziwe uczucie należy walczyć do upadłego.Pomimo upadku oraz nadszarpniętego zaufania nigdy się nie poddawać.Pokochałam całym sercem bohaterów za ich siłę i walkę.
❣️Gorąco zachęcam was do poznania losów Amelii i Gabriela.

• Do zdobycia
  • Erotyki/Romans

Dodaj cytat z książki Napędzana pasją