Naznaczeni. Piramida strachu

Jennifer Lynn Barnes Wydawnictwo: Pascal Cykl: Naznaczeni (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
All In
Data 1. wydania:
2015-11-03
Marta Żbikowska
Pascal
młodzieżowy kryminał tajny projekt nastolatkowie morderstwo śledztwo z przeszłości literatura amerykańska
All In
Naznaczeni (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Marta Żbikowska

Na półkach: , , , , , , ,

O kurcze. Co za emocje. I takie zaskakujące fakty.
Co do mordercy. Miałam dwóch podejrzanych. Do końca nie byłam pewna który to. Ale wow...
Do tego matka Cassie i jej ...
To była mega mocna cześć. Wow!
Aż nie mogę się doczekać jaki będzie tom 4!
Gorąco polecam!!!

Trzeci tom jeszcze lepszy. Ponownie autorka zaskoczyła mnie zakończeniem i zachęciła do sięgnięcia po czwartą część.

Ta seria z tomu na tom spada w opowiadaniu historii. Pierwszy tom świetny, drugi bardzo dobry, a 3? Naaah, męczyłam się przy czytaniu i kilka razy musiałam cofać się kilka kartek w tył by ogarnąć jak do tego doszło.

Jak zawsze dobrze bawiłam się czytając kolejny tom tej niesamowitej serii.

Uwielbiam wątek Cassie i tajemniczej historii morderstwa jej matki.

Końcowe rozdziały wbiły mnie w kanapę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Myślę, że trzecia część "Naznaczonych" trzyma w napięciu tak samo jak poprzednie , ale sprawa do rozwiązania jest już dużo bardziej zaawansowana, niż wcześniejsze. Kilka ostatnich rozdziałów musiałam przeczytać dwa razy, żeby lepiej zrozumieć co się działo, bo akcja była bardzo szybka i zdradzała dużo faktów.
Polecam :).

Tak samo jak poprzednie części książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Ta część była moją ulubioną, ponieważ najbardziej trzymała w napięciu.

Jedyna z całej serii, która nie była tak zapierająca dech w piersiach, ale oczywiście też wybitna, jak pozostałe.
Po prostu polecam!

Książka trzyma poziom w stosunku do poprzednich tomów. Autorka w dalszym ciągu ma świeże pomysły, rozbudowuje wątki z poprzednich części i daje nadzieję na dużo więcej w następnej części.

Lekka książka nie wymagająca myślenia. Zapowiadała się całkiem sympatycznie natomiast końcówka kompletnie mnie rozczarowała. Czuć, że autor na siłę chce otworzyć sobie furtkę do kolejnych części. Łączenie wątków jest zbyt naciągane i mało wiarygodne.

Rewelacja!
Godny polecenia :-)
Oderwać się od tej książki nie mogłam. Nic tylko czytać. Czytać. Czytać. Chciałam wiedzieć więcej! I zamiast się do egzaminu uczyć to tylko ta książka w głowie... :-)

Dyskusje

• 2018